مقالات

Marvel’s Spider-Man 2 به بازیکنان اجازه می دهد از خانه عمه می در کوئینز دیدن کنند

Insomniac در پنل اخیر Comic-Con بازی تایید کرد که بازیکنان می توانند از خانه دوران کودکی پیتر در کوئینز دیدن کنند.

اخیراً در San Diego Comic-Con، پنل اختصاصی Marvel’s Spider-Man 2 یک تریلر جدید انفجاری از عنوان جدید موردانتظار را به همراه چندین گیم پلی و جزئیات داستانی جدید به همراه داشت. در حال حاضر، یک نسخه برش خورده از پنل و برخی از نکات برجسته آن نیز در یوتیوب آپلود شده است که نکات جدیدی را در مورد بازی نشان می دهد.

به عنوان مثال، همانطور که توسط کارگردان ارشد هنری Jacinda Chew تأیید شده است، دنیای باز گسترده Marvel’s Spider-Man 2 نه تنها املاک و مستغلات بیشتری را برای بازیکنان به ارمغان می آورد، بلکه همچنین شامل مکان های دیدنی جدید دنیای واقعی و مارول برای بازیکنان می شود. برای بازدید. یک مورد قابل توجه در دسته دوم، به اندازه کافی جالب، خانه عمه می در کوئینز است.

چو در خلال پنل گفت: «این نه تنها فضای بازی را افزایش می‌دهد، بنابراین مکان‌های بیشتری وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها بچرخید، بلکه دارای مکان‌های دیدنی مارول و همچنین مکان‌های دیدنی نیویورک است. برای مثال، من می‌دانم که در کوئینز، همه می‌خواستند به خانه خاله می بروند و شاید ببینند پیتر کجا زندگی می‌کند. من می دانم که بسیاری از طرفداران می خواستند با آن فضا تعامل داشته باشند، بنابراین اینکه بتوانم وارد آن شوم و ببینم او کجا زندگی می کند، باورنکردنی است.

Insomniac همچنین هنر مفهومی جدیدی را نشان داد که نشان می‌دهد خانه عمه می در بازی چگونه خواهد بود، که می‌توانید به همراه ویدیوی پانل کامل در زیر مشاهده کنید. البته نحوه انتخاب بازی برای آوردن خانه خاله می به داستان، با توجه به اتفاقات عنوان اول باید جالب باشد.

Marvel’s Spider-Man 2 قرار است در تاریخ 20 اکتبر برای PS5 عرضه شود.

برای خرید بازی Marvel’s Spider-Man 2 از سایت گیم سنتر وارد شوید : اکانت قانونی بازی Marvel’s Spider Man 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *