اکانت هکی و اکانت ترکیبی - گیم سنتر

اکانت هکی چیست؟

مزایای خرید اکانت هکی چیست؟

خرید اکانت های هکی این روزها به دلیل پایین بودن قیمت آن و داشتن بازی های زیاد بسیار رواج پیدا کرده است. و خیلی از کاربران به دلیل پایین بودن قیمت اکانت هکی از این اکانت‌ها استفاده میکنند. همانطور که خرید اکانت قانونی مزایایی دارد اکانت هکی نیز دارای مزایایی میباشد و یکی از بهترین مزایای آن ارزان بودن این نوع اکانت ها میباشد.😁

البته لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی گیم سنتر هیچگونه فعالیتی در فروش اکانت های هکی ندارد!

یکی دیگر از مزایای خرید اکانت های هکی دسترسی به بازی های بیشتر نسبت به اکانت های قانونی میباشد و شما میتوانید با خرید یک اکانت هکی به عنوان مثال به بیش از 20 بازی دسترسی داشته باشد و این نوع اکانت‌ها برای افرادی که قصد دارند با یک اکانت به چند بازی مختلف دسترسی داشته باشند بسیار مفید است.

فروشگاه اینترنتی game-center قصد دارد در ادامه این مقاله به تمام نکات در زمان خرید اکانت هکی یا اکانت ترکیبی بپردازد تا در زمان خرید اکانت ترکیبی یا هکی اطلاعات کافی را داشته باشید.

اکانت هکی PS4

اکانت هکی برای کنسول های PS4 یا پلی استیشن 4 وجود دارد و شما میتوانید از جاهای مختلف اقدام به خرید اکانت هکی برای ps4 نمایید. اما چون این نوع اکانت ها هیچ اعتباری ندارند اصلا خرید این نوع اکانت ها توسیه نمیشود!

اکانت هکی PS5

همانطور که در گذشته امکان خرید اکانت هکی برای PS4 وجود داشت این امکان برای خرید اکانت هکی برای PS5 نیز وجود دارد و شما برای بازی کردن با کنسول PS5 خود نیز میتوانید اقدام به خرید اکانت هکی نمایید. اما کسی که اینقدر هزینه برای خرید کنسول PS5 مینمایید قطعا خرید اکانت قانونی PS5 برای آن شخص خیلی بهتر و با صرفه تر خواهد بود اینطوری دستگاه کنسول شما نیز آسیب جدی نمیبیند.

اکانت ترکیبی چیست؟

مزایای اکانت ترکیبی چیست؟