مقالات

EA Sports FC 24 کلوب های حرفه ای را با مجموعه ای از ویژگی های جدید تقویت می کند

FC 24 EA Sports در حال دریافت به‌روزرسانی بزرگ Pro Clubs در PS5 و Xbox است، اگرچه با سیستم‌های پیشرفت و لیگ‌های جدید بسیار شدیدتر خواهد بود.

“کلوپ‌های حرفه‌ای” به مدت زمان قابل توجهی قسمت مهمی از بازی‌های فوتبال ای‌اے اسپورتس بوده‌اند و به نظر می‌رسد که در بازی “اف سی 24” نیز قسمت قابل توجهی از آن خواهند بود. در واقع، ممکن است حتی بهتر باشد – اگر باور داشته باشید. ای‌اے اسپورتس به طور پیوسته یکی از بهترین بازی‌های ورزشی را ارائه می‌دهد و به نظر می‌رسد که این امر در بازی “اف سی 24” نیز ادامه دارد. لیگ‌های جدید “کلوپ‌های حرفه‌ای” در اف سی 24 سیستم جدیدی از رقابت‌ها را در کنار سیستم جدید پیشرفت برای شما و تیمتان به ارمغان می‌آورند که می‌توانید به دنبال آن بروید.

با تایید امکان ویژگی‌های بازی مشترک FC 24 در حالت “کلوپ‌های حرفه‌ای”، ای‌اے اسپورتس همچنین اعلام کرده است که یک قالب جدید لیگی فصلی به حالت محبوب در FC 24 خواهد آمد.

سیستم لیگ‌های کلوپ‌های جدید کاملاً بازسازی شده، به بازیکنان امکان می‌دهد تا پاداش‌های موضوعی را در یک لیگ کسب کنند که با مرحله‌ای مشابه دیویژن‌هایی که عادت دارید، آغاز می‌شود. با این حال، سپس وارد مرحله‌ی ارتقاء می‌شود که در آن می‌توانید به دیویژن‌های بازی صعود کنید. در پایان هر فصل، ممکن است در مرحله پلی‌آف‌ها قرار بگیرید – که بازی‌هایی خواهند بود که می‌خواهید تیم خود را برایشان تشکیل دهید.

در اینجاست که شما جوایز خود را به دست می‌آورید – و البته حق افتخار – به همراه پاداش‌های جدید در هر فصل. با شانسی خوب، این باید به بازیکنان “کلوپ‌های حرفه‌ای” تجربه‌ای هیجان‌انگیزتر را در طریق رسیدن به بالای جدول رتبه‌بندی فراهم کند. بی‌تردید به نظر می‌رسد که این ممکن است باعث تشدید هیجان بازی‌های “کلوپ‌های حرفه‌ای” شود.

همانطور که در بالا می بینید، سیستم پیشرفت جدیدی نیز برای باشگاه شما وجود دارد: به نام هواداران و شهرت.

هر بار که یک بازی Pro Clubs را انجام می دهید، شروع به جذب طرفداران می کنید. این امر شهرت باشگاه شما را افزایش می دهد، که اندازه ورزشگاه شما، لوازم آرایشی که می توانید در استادیوم خود تجهیز کنید و بازیکنان هوش مصنوعی اطراف شما چقدر خوب هستند را بهبود می بخشد. اگر شما و دوستانتان بازیکنان معمولی Pro Clubs هستید، نباید برای دیدن برخی پیشرفت‌ها خیلی منتظر بمانید.

اگر می‌خواهید کمی بیشتر درباره سبک‌های بازی “اف سی 24” که می‌توانید با بازیکن سفارشی خود به دست آورید و از آنها بهره‌برداری کنید، می‌توانید اینجا بیشتر بدانید. همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه “وولتا” هنوز هم مرده نیست، در اینجا بیابید – حتی اگر شاید باید مرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *