مقالات

Call of Duty: Modern Warfare 3 دارای سیستم تعدیل چت صوتی با هوش مصنوعی است

گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare III Gamescom

Call of Duty: Modern Warfare 3 با کنترل چت صوتی درون بازی که توسط هوش مصنوعی طراحی شده است، راه اندازی می شود.اکتیویژن از مدل مجهز به هوش مصنوعی ToxMod از Modulate استفاده می‌کند که دارای تعدیل چت صوتی در زمان واقعی است تا با رفتار سمی مبارزه کند.این فناوری از هوش مصنوعی برای شناسایی در زمان واقعی و اجرای آن در برابر سخنان سمی از جمله سخنان نفرت انگیز، زبان تبعیض آمیز و آزار و اذیت استفاده می کند. Call of Duty در حال حاضر از فیلتر متنی در 14 زبان برای متن درون بازی (چت و نام کاربری) و سیستم گزارش بازیکن درون بازی استفاده می کند.در یک پرسش متداول، اکتیویژن با تاکید بر اینکه چت صوتی نظارت و ضبط می‌شود، «با هدف اعتدال» و «بر تشخیص آسیب در چت صوتی در مقابل کلمات کلیدی خاص» تمرکز دارد، به بازیکنان اطمینان داد.

گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare III Gamescom

Call of Duty: Modern Warfare 3 دارای سیستم تعدیل چت صوتی با هوش مصنوعی است

سیستم جدید بر اساس کد رفتاری Call of Duty موجود تعدیل می‌شود. Activision هشدار داد: “چت صوتی که شامل قلدری یا آزار و اذیت باشد قابل تحمل نخواهد بود.” با این حال، منشور رفتار اجازه “حرف زدن در مورد زباله” و “شوخی دوستانه” را می دهد. اکتیویژن افزود: «سخنان مشوق تنفر، تبعیض، تبعیض جنسی، و دیگر انواع زبان مضر، همانطور که در قانون رفتار ذکر شده است، قابل تحمل نخواهد بود.Activision همچنین تاکید کرد که هوش مصنوعی نقض قوانین رفتاری را که شناسایی می کند اعمال نمی کند. Activision توضیح داد: «سیستم تعدیل چت صوتی Call of Duty فقط گزارش‌هایی درباره رفتار سمی ارائه می‌کند که بر اساس نوع رفتار و سطح درجه‌بندی شدت آن بر اساس یک مدل در حال تکامل طبقه‌بندی می‌شود.» اکتیویژن تعیین می کند که چگونه نقض نظارت چت صوتی را اعمال کند.اکتیویژن تصریح کرد با وجود این فناوری جدید هوش مصنوعی، اجرای نظارت چت صوتی آنی نیست. تشخیص در زمان واقعی اتفاق می‌افتد، با سیستم دسته‌بندی و پرچم‌گذاری زبان سمی بر اساس کد رفتاری Call of Duty به هنگام شناسایی، اما نقض‌های شناسایی‌شده «ممکن است نیاز به بررسی‌های بیشتری از ضبط‌های مرتبط داشته باشند» برای شناسایی زمینه قبل از تعیین اجرا. اکتیویژن گفت: “با رشد سیستم، فرآیندها و زمان پاسخگویی ما تکامل خواهد یافت.”Activision اشاره کرد که بازیکنانی که نمی‌خواهند صدایشان تعدیل شود، می‌توانند چت صوتی درون بازی را در منوی تنظیمات غیرفعال کنند، اما به نظر نمی‌رسد که اگر می‌خواهید به استفاده از چت صوتی ادامه دهید، راهی برای انصراف وجود ندارد.

بازی Modern Warfare III Gamescom

مایکل ونس، مدیر ارشد فناوری اکتیویژن گفت: «هیچ جایی برای رفتارهای مخرب یا آزار و اذیت در بازی ها وجود ندارد. «مقابله با چت صوتی مخل به خصوص مدتهاست که یک چالش فوق العاده در سراسر بازی بوده است. با این همکاری، ما اکنون فناوری یادگیری ماشینی پیشرفته Modulate را به ارمغان می آوریم که می تواند در زمان واقعی برای یک سطح جهانی از اجرا مقیاس شود. این یک گام مهم رو به جلو برای ایجاد و حفظ یک تجربه سرگرم کننده، منصفانه و خوشایند برای همه بازیکنان است.”نسخه بتای این فناوری در 30 اوت در آمریکای شمالی در Modern Warfare 2 و Warzone عرضه می‌شود، و نسخه جهانی آن (به استثنای آسیا) برای عرضه Modern Warfare 3 در 10 نوامبر تنظیم شده است. پشتیبانی به زبان انگلیسی با زبان‌های دیگر شروع می‌شود.

Call of Duty: Modern Warfare 3 دارای سیستم تعدیل چت صوتی با هوش مصنوعی است

 اکتیویژن گفت که از زمان عرضه Modern Warfare 2 در اواخر سال 2022، تعدیل ضد سمیت موجود بیش از یک میلیون حساب شناسایی شده که کد رفتار Call of Duty را از طریق چت صوتی و/یا متنی نقض کرده اند، «محدود» کرده است. این شرکت اضافه کرد که فناوری فیلتر کردن متن و نام کاربری را “به طور مداوم” به روز کرده است تا رد بلادرنگ زبان مضر را بهبود بخشد.

در جای دیگر، Modern Warfare 3 شامل یک حالت زامبی است که در یک “دنیای باز کاملاً جدید” تنظیم شده است که در آن بازیکنان می توانند برای مبارزه با انبوه زامبی ها در “بزرگترین نقشه زامبی های Call of Duty تا کنون” متحد شوند. این اولین بازی Modern Warfare است. شامل یک حالت زامبی است.

در بخش چندنفره، Modern Warfare 3 شامل تمام 16 نقشه راه اندازی از Modern Warfare 2 اصلی است و 12 نقشه جدید 6v6 پس از راه اندازی منتشر خواهد شد. اکتیویژن یک نسخه بتا باز را در پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی میزبانی خواهد کرد (صاحبان پلی استیشن اولین دسترسی را دارند). کسانی که پیش‌سفارش می‌کنند تا یک هفته قبل از انتشار به کمپین دسترسی پیدا می‌کنند.Modern Warfare 3 در تاریخ 10 نوامبر برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X و S عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *