مقالات

Call of Duty قرار است به زودی یک نقشه قدیمی را برگرداند. شما امیدوارید که این نقشه چی باشد؟

گروه توسعه‌دهنده Infinity Ward به نقل سازندگان بازی از یک نقشه “قدیمی” از تاریخ Call of Duty اعلام کرده است که در حال ورود به Modern Warfare II است. کارگردان طراحی چندنفره، جف اسمیت، در گفتگویی با Dexerto در مورد این موضوع صحبت کرد و گفت که تست کنندگان Call of Duty League آن را امتحان کرده‌اند و اکنون تقریباً آماده عرضه است.

اسمیت یکی از بازی سازان این بازی گفته است : “ما یکی از نقشه‌های قدیمی را به بازی برمی‌گردانیم که برخی از آقایان لیگ Call of Duty آن را وقتی در دفتر ما بودند واقعاً دوست داشتند. ما به سمت آن حرکت کرده‌ایم و این به زودی رخ می‌دهد.”
بعضی از افراد نسبت به سری Call of Duty و سایر بازی‌های چندنفره، به خاطر برگرداندن نقشه‌های قدیمی به جای ایجاد تنها نقشه‌های جدید، انتقاد کرده‌اند. اما اسمیت این نگرش را نمی‌پذیرد.

اسمیت گفت: “به راستی بگویم، در آنجا بازی خوب و سرگرم‌کننده وجود دارد. این کمی احمقانه است که از نقاط قوت این نقشه‌ها استفاده نکنیم. این مسئله به نوعی تکرار شده است، اما همچنین یک توازن بین چیزهای کاملاً جدید و چیزی که آشنا است وجود دارد.”

اسمیت ادامه داده و گفت که وقتی Infinity Ward نقشه‌های کاملاً جدیدی ایجاد می‌کند، افراد به استودیو می‌گویند که در هر صورت نقشه‌های قدیمی را بیشتر دوست داشته‌اند.

اسمیت می‌گوید: “به نظر می‌رسد تقریباً زمانی طول می‌کشد تا به چیزی جدید عادت کنیم. بعد از دو سال، ناگهان می‌گویند: «اوه، ایستگاه هکنی نقشه عالی‌ای بود»، اما در هنگام عرضه آن، شما می‌گویید: «اون چیزی که ساخته شد، هیچی نیست». شما با دوستانتان این خاطرات را ساخته و در نهایت، چشم‌اندازهای شما از این نقشه‌ها پر از خاطرات خوب می‌شود.” بازیسازی نقشه‌های Shoothouse و Shipment را Infinity Ward در Modern Warfare II قبلاً انجام داده است، با این حال با انجام تعدادی به‌روزرسانی و تغییرات. اسمیت گفت که ایده کلی برای Modern Warfare II این است که Infinity Ward اطمینان حاصل کند که محتوای جدیدی ایجاد می‌کند و “تنها یک دسته نقشه بازسازی شده” نیست.

هنوز خبری از اینکه نقشه کلاسیک چیست یا زمان عرضه آن چه خواهد بود وجود ندارد، اما برای آخرین اطلاعات، به سایت GameSpot مراجعه کنید و بررسی کنید.

سری بازی‌های Call of Duty ادامه خواهد داشت و امسال نسخه‌ی جدیدی از آن منتشر می‌شود که به Call of Duty: Modern Warfare 3 شایعه می‌شود. در نگاهی به آینده، گزارش شده است که استودیوی Treyarch تحت فرماندهی Activision، برنامه‌ریزی و توسعه‌ی یک بازی جدید Call of Duty برای سال 2024 را برعهده خواهد گرفت. طبق شایعات، طرح‌های مفهومی از این بازی در سال 2022 منتشر شده است.

در این مقاله بخوانید : تاریخچه بازی‌های Call of Duty: از ابتدای راه تا به امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *