مقالات

9 نکته عالی برای بازی بهتر در هاگوارتس لگاسی

نکات و ترفندهای Hogwarts Legacy ما به شما کمک می‌کند تا بهترین شروع را داشته باشید و هم‌اکنون یک جادوگر هستید. این محیط ممکن است برای شما آشنا باشد، اما با یک دوره زمانی و داستان کاملاً جدید برای کاوش، در دنیای باز وسیع Hogwarts Legacy بسیاری از مهارت‌ها و قابلیت‌ها برای پیشرفت داستان در دسترس است. اما اغلب این امکانات ممکن است شما را گیج کند و شما باید یک وظیفه یا مأموریت خاص را تکمیل کنید تا به آنها دسترسی پیدا کنید.

برای کمک به درک بهتر این همه چیز و راهنمایی شما در زمان مناسب، در ادامه نه نکته برتر Hogwarts Legacy را که می‌توانید در اوایل بازی استفاده کنید، آورده‌ایم.

1 – از قدرت “راولیو” (Revelio) به طور مداوم استفاده کنید تا اشیاء پنهان را فاش کنید و به سرعت تجربه (XP) کسب کنید.

راولیو (Revelio) بینایی جادویی است که اشیاء، دشمنان و بسیاری از موارد دیگر را در دنیای باز نمایان می‌کند. این قدرت از دیوارها عبور کرده و دشمنان، غنایم، اشیاء تعاملی و به طور کلی هر چیزی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید یا بخواهید را نشان می‌دهد. بنابراین، از آن به طور مداوم استفاده کنید تا مطمئن شوید هیچ چیزی را از دست نمی‌دهید. همچنین، این قدرت صفحات بی‌شماری را که باید جمع‌آوری کنید و ممکن است در گوشه‌ها و کناره‌های بی‌اهمیتی یافت شوند، فاش می‌کند. از بین همه‌ی قدرت‌های Hogwarts Legacy که قفل می‌شوند، این قدرت را بیشترین استفاده را خواهید کرد.

2 – تقریباً همه چیز در پیشرفت مأموریت‌های اصلی قفل شده هستند

اگرچه شاید بخواهید بلافاصله به دست‌یابی به مکنده Hogwarts Legacy خود یا یادگیری اسحاره‌های خاص Hogwarts Legacy بپردازید، بازی کاملاً به شما اجازه نمی‌دهد هیچ کاری انجام دهید مگر اینکه بخش‌های کلیدی از داستان را کامل کنید. همه چیز، بطور کامل، پشت داستان قفل شده است. بنابراین وقت خود را برای جستجوی هر چیز خارج از آن هدر ندهید – پاداش‌های مأموریت‌ها را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی به دست می‌آورید و اگر به یک توانایی نیاز یا علاقه‌ای دارید، فقط در داستان اصلی بمانید.

3 – همیشه تجهیزات خود را بررسی کنید تا اقلامی با سطح بالاتر را جایگزین کنید

تقریباً تمام زمانی که در حال بازی هستید، در حال جمع‌آوری لباس‌ها و تجهیزاتی کمی بهتر هستید. اینقدر بسیاری از آن‌ها را دریافت می‌کنید که آسان است به یاد آوردن بررسی واقعی آن‌ها و دیدن آن‌ها را فراموش کنید. با این حال، به یاد داشته باشید که به طور منظم بررسی کنید، زیرا با ارتقاء کفش‌ها، دستکش‌ها و موارد مشابه، می‌توانید به سرعت پیشرفت کنید. اگر در هنگام جمع‌آوری یک آیتم، یک پیکان سبز رنگ در کنار آن ببینید، این بدان معنی است که آمارهای بهتری دارد (و رنگ قرمز به معنی ضعیف‌تر بودن است). بنابراین، هر چه سریعتر، چیزها را جابجا کنید.

4 – به طور منظم از فروشگاه‌ها دیدن کنید تا اسلات‌های تجهیزات خود را خالی کنید و پول درآورید.

در Hogwarts Legacy شما تعداد زیادی تجهیزات دریافت خواهید کرد که تقریباً به طور مداوم از آنها می‌گیرید. با این حال، شما تنها با 20 اسلات تجهیزات شروع بازی می‌کنید که به سرعت پر می‌شود. تا زمانی که شروع به تکمیل آزمون‌های Merlin در Hogwarts Legacy نمی‌کنید تا تعداد بیشتری اسلات تجهیزات دریافت کنید، باید عادت کنید تا هر چیزی که در حال حاضر استفاده نمی‌کنید را به فروشگاه‌هایی که در نقشه پراکنده شده‌اند بفروشید. حتی وقتی شما تعداد بیشتری اسلات داشته باشید، احتمالاً هنوز هم بسیاری از تجهیزات را در طول بازی باید از بین ببرید. در صورت نیاز می‌توانید اشیاء را نابود کنید، اما همیشه بهتر است آنها را به پول تبدیل کنید.

5 – ترانسموگ (Transmog) ظاهر هر اشیاء را حفظ می‌کند، حتی اگر آن را نگه ندارید.

از فروش هر چیزی که پیدا می‌کنید نترسید، زیرا قابلیت ترانسموگ به شما امکان می‌دهد تا ظاهر هر اشیاء را همچنان استفاده کنید. هنگامی که یک اشیاء را پیدا کردید، گزینه ترانسموگ برای آن فعال می‌شود. حتی اگر آن را بدون اینکه حتی یک بار آن را امتحان کنید بفروشید. می‌توانید ظاهر هر قطعه لباس را با راه اندازی موسوم به square یا X تغییر دهید. این قابلیت بسیار مناسب است تا ظاهر شجاعانه‌ای که دست خویش را زحمت کشیده‌اید را حفظ کنید، بدون توجه به تجهیزاتی که در واقع در حال استفاده از آنها هستید. حتی می‌توانید اشیاء را نامرئی کنید، اگر نمی‌خواهید به نظر برسد که عینک بر رویتان استفاده می‌کنید، اما به افزایش آمارهای شما کمک می‌کند.

6 – صندوق‌های چشم یک راه سریع برای به دست آوردن پول به سرعت هستند.

صندوق‌های چشم Hogwarts Legacy را در اوایل بازی مشاهده می‌کنید و شاید به تعجب از آنها بیفتید زیرا همان لحظه که نزدیک آنها می‌شوید، به شدت بسته می‌شوند. باز کردن این صندوق‌ها به شما 500 گالون پول می‌دهد که پول مفیدی است، اما مانند همه چیز در بازی، دسترسی به آنها به داستان بستگی دارد. برای باز کردن آنها، ادامه دادن به مأموریت‌های اصلی تا رسیدن به “رازهای بخش محدود شده” را ادامه دهید. این مأموریت توهم‌زدایی (Disillusionment charm) را باز می‌کند و شما را تقریباً نامرئی می‌کند. پس از داشتن این توان در آرسنال خود، می‌توانید به صورت مخفیانه نزدیک صندوق‌های چشم بروید و آنها را باز کنید تا پول داخل آنها را بگیرید.

7 – شما می‌توانید در Hogsmeade موهای خود و ویژگی‌های صورت خود را تغییر دهید.

با انتخاب جادوگر یا جادوگری Hogwarts Legacy خود، می‌توانید رنگ موهای خود، سبک مو، ابروها و ویژگی‌های صورتی مانند جای زخم و توپر را در Madam Snelling’s Tress Emporium در Hogsmeade تغییر دهید. با پرداخت هزینه‌ای کوچک، می‌توانید ظاهر خود را هر زمانی که می‌خواهید تغییر دهید. با این حال، نمی‌توانید صورت کلی خود را تغییر دهید، بنابراین متأسفانه در این زمینه محدود هستید. برای شما هیچ پوششی مانند جوهر Polyjuice وجود ندارد.

8 – تمام مواد اولیه را جمع آوری کنید، زیرا بعداً همه آنها برای جادوگری مفید خواهند بود.

در طول بازی به تعداد زیادی مواد اولیه جادویی برخورد خواهید کرد. برخی از مواد اولیه مانند آب پوست‌جانبان و قارچ موش‌ها به طور حتم برای تهیه اعمال مفید مانند جادوی Wiggenwald و جادوی Erdurus ضروری هستند. برای صرفه جویی در زمان، همیشه تعداد زیادی از مواد اولیه وحشی را برداشت کنید. سقفی برای ظرفیت مواد اولیه‌ای که می‌توانید نگه دارید وجود ندارد، بنابراین بهتر است تمام آنها را برداشت کنید. وقتی در نهایت اتاق نیاز در Hogwarts Legacy را باز کنید، قادر خواهید بود منابع خود را پرورش دهید و برداشت کنید.

9 – مأموریت‌ها به شما می‌گویند که چه پاداشی دریافت خواهید کرد.

به طور کلی، شما ممکن است بخواهید یا نیاز داشته باشید تمام مأموریت‌های اصلی را انجام دهید زیرا این تنها راهی است که برای به دست آوردن تمام قدرت‌ها و توانایی‌های خود راه‌حل شود. با این حال، اگر می‌خواهید بدانید که آیا یک مأموریت ارزش زحمت شما را دارد یا خیر، در منوی مأموریت‌ها مشاهده کنید تا ببینید چه پاداشی برای تکمیل وظیفه دریافت خواهید کرد. این پاداش‌ها می‌توانند شامل جادوهای منحصر به فرد، تجهیزات جدید، طلا و موارد دیگر باشند. شما حتی می‌توانید گاهی اوقات تصمیم بگیرید مأموریت دهنده را دور زنید و همزمان با پاداش‌ها، آیتمی که می‌خواستند از شما بگیرند، نیز نگه دارید یا بیشترین طلا را از آنها تقاضا کنید. فقط انتظار داشته باشید آنها عصبانی شوند و هر زمانی که به آنها برخورد کنید، نسبت به خیانت شما نظری بدهند.

برای خرید اکانت ظرفیتی بازی هاگوارتز لگاسی میتوانید وارد لینک روبرو شوید : اکانت قانونی بازی Hogwarts Legacy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *