مقالات

7 بهترین تریلر بازی های ویدیویی تمام دوران

7 بهترین تریلر بازی های ویدیویی تمام دوران

7 بهترین تریلر بازی های ویدیویی تمام دوران : بی‌شک تریلرهای بازی ویدئویی بیش از یک نگاه اولیه به بازی هستند؛ آنها افراد را مشتاق می‌کنند. آنها برنامه بازی را به عنوان چیزی بیشتر از مجموع اجزای آن تبلیغ می‌کنند؛ داستان، اکشن، و جوانما اساسی هستند. اما تریلرهایی وجود دارند که یک گام اضافی برمی‌دارند. در زیر، ما انتخاب‌های خود از هفت بهترین تریلر بازی ویدئویی تمام زمان را ارائه داده‌ایم.
تبلیغات بسیار مهم است. در دنیای بازی‌ها، بسیاری از بازی‌ها به وجود آوردن و مرگ آنها بستگی به تلاش‌های تبلیغاتی دارند، و این مسئله چیزی نو نیست. اگر به دهه ۱۹۹۰ برگردیم، یکی از اولین نمونه‌های بزرگ این موضوع می‌تواند بازی Rise of the Robots باشد. یک بازی که با تبلیغات فراوان به بازار عرضه شد، اما در نهایت نتوانست چیزی جذاب از نظر گیم‌پلی ارائه دهد. اما این امر جلوگیری از موفقیت تجاری بزرگی که این بازی داشت نشد.

در زمان‌های مدرن و با دسترسی آسان به اینترنت با سرعت بالا، آماده‌سازی یک تریلر برای پشتیبانی از عرضه بازی بسیار حیاتی است. گاهی اوقات حتی چندین تریلر نیز لازم می‌شود. اما برخی تریلرها وجود دارند که از دیگران برجسته‌تر هستند. برخی از این تریلرها به خاطر می‌مانند وقتی که بازی که آنها تبلیغ می‌کنند به پایان رسیده باشد. در اینجا، Chit Hot هفت بهترین تریلر بازی ویدئویی تمام زمان را انتخاب کرده است.

Gears of War- 1

با یک کلاسیک شروع می‌کنیم، قطار تبلیغاتی بازی Gears of War از پیش از انتشار با سرعت شگفت‌انگیزی در حال حرکت بود که Epic Games این تریلر شگفت‌انگیز را منتشر کرد. این تریلر با آهنگ Mad World از گروه Tears for Fears به ترتیب اجرایی توسط Gary Jules، به موضوع زیبایی‌های ویران شده بازی اضافه تاریک و افسرده‌ای داد. در این تریلر، کمتر عمل وجود دارد و آن چه که وجود دارد، به دلیل عدم وجود افکت‌های صوتی، آرام است. اما نشانه‌های زیادی از آنچه در نسخه انحصاری این بازی برای Xbox 360 پیش بینی می‌شد، وجود دارد.

Dead Island – 2

تریلر اصلی بازی Dead Island باعث توجه زیادی شد که به گزارش‌های متعدد، حتی دپ سیلور، بخش بازاریابی، انتظار چنین واکنشی را نداشت. این تریلر با کیفیت بالای تصویری از یک جهان دگرگون شده را نشان می‌داد و هیچ گیم‌پلی واقعی‌ای نداشت، اما نیازی به این نداشت. اتمسفر منحصر به فرد و ارائه‌ی ویژگی‌های ویژه کافی بود تا سطحی از مشتاقی را ایجاد کند که بازی نمی‌توانست با آن رقابت کند. بدون شک، می‌توان گفت که هیچ بازی دوران آن زمان نتوانست چنین کاری انجام دهد.

Mortal Kombat -3

این یک مورد دوگانه است. تریلر عرضه بازی اصلی Mortal Kombat برای کنسول‌ها در دوران دوران ۱۹۹۳ یک رویداد بزرگ بود. سبک و موسیقی دهه ۹۰ ممکن است امروزه کمی قدیمی به نظر بیاید، اما در آن زمان ورود Mortal Monday یک رویداد بزرگ بود. تا جایی که تازه‌ترین نسخه بازی Mortal Kombat 1 توانست این تریلر اصلی را با کمک برخی از ستاره‌های معاصر بازسازی کند.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening – 4

یک کلاسیک دیگر از دهه ۹۰. در زمان عرضه سیستم سوپر نینتندو انترتینمنت (SNES)، ریک میل، که اکنون فقید شده است، چند تبلیغ خنده‌دار برای بازی‌های نینتندو ایجاد کرد. اگرچه بسیاری از این تبلیغات کلاسیک هستند، بهترین آنها باید تبلیغ بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening باشد. این تبلیغ کمترین میزان از بازی را نشان می‌دهد و بیشتر به ایفای نقش و کمدی ریک میل متمرکز است. این تبلیغ هنوز هم نمونه‌ای برجسته از شوخی بریتانیایی است؛ کاملاً متفاوت از قسمت ناراحت‌کننده بازی کنید مثل دختران در بازی The Legend of Zelda: Ocarina of Time.

Titanfall- 5

در سال ۲۰۱۴، وضعیت صنعت بازی‌ها بسیار متفاوت بود. برند ایکس باکس در اوج موفقیت ایکس باکس ۳۶۰ قرار داشت و با وجود یک نمایش ناکام برای ایکس باکس وان، انتظار می‌رفت که این کنسول همچنان با پلی‌استیشن ۴ رقابت کند. برای این کنسول تعداد زیادی از بازی‌های اختصاصی قول داده شده بود و یکی از اولین بازی‌هایی که منتشر شد، Titanfall بود. با آن یک تریلر زنده فوق‌العاده منتشر شد.

The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition -6

یک تریلر دیگر زنده، بازی The Elder Scrolls V: Skyrim از پذیرایی عالی به انتشار اولیه خود بهره برده بود. با این حال، نسخه ویژه بازی “The Elder Scrolls V: Skyrim Specia Edition به اندازه کافی مهم تلقی شد تا یک تریلر با بودجه بالا دیگر را به وجود آورد. تریلر زنده فوق‌العاده فوق‌العاده‌ای است که در بازی تاج و تخت هم جا نمی‌افتد. این ممکن است هدفی باشد که با توجه به هیجان مربوط به این سری در آن زمان ایجاد شده باشد.

Star Wars Battlefront- 7

بازسازی بازی Star Wars Battlefront در سال ۲۰۱۵ یک قفل بزرگ برای این سری بود. بازی به طور کلی توسط تقریباً تمام کسانی که بازی کردند، مورد استقبال قرار گرفت. بدون شک، این بازی به عنوان یکی از بهترین بازی‌های Star Wars تا کنون شناخته می‌شود. که بیشتر از آن نمی‌توان از نسخه دوم بازی گفت. در زمان عرضه، این بازی با یک تریلر زنده پشتیبانی شد که هدف خود را به سری اصلی Star Wars گرفته بود، که تا به امروز به عنوان بهترین فیلم‌های Star Wars شناخته می‌شوند.
ویژه‌ترین اشاره باید به مجموعه وب Far Cry 3 با بازیگری مایکل موندو به عنوان واس برود. این مجموعه به طور خاص یک تریلر نیست، اما به درستی دنیایی پیچیده را نشان می‌دهد که بازیکنان در بازی کلاسیک سال ۲۰۱۲ وارد آن می‌شوند.

مطالب مرتبط با این موضوع:مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *