مقالات

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23 : صحبت‌های اخیر و گفته‌های هواداران در مورد امتیازات و رتبه‌بندی کشتی‌گیران زن در بازی WWE 2K23، منجر به بحث‌های زیادی در جامعه طرفداران شده است. این مسئله به ویژه درباره امتیاز بالای بکی لینچ که او را به عنوان بالاترین امتیاز دهنده در این بازی معرفی کرده، منجر به اختلاف نظرها و انتقادات شده است. بررسی نسبت امتیازات با دستاوردها و مهارت‌های واقعی کشتی‌گیران، به ویژه در مقایسه با دیگرین مثل بیانکا بلیر که چندین بار بهکی لینچ پیروز شده است، موضوعی جالب برای بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق است.

در بازی WWE 2K23، تعداد زیادی از ستارگان زن محبوب وجود دارند، اما کدام کشتی‌گیران زن از نظر امتیازات بهترین هستند؟ پس با تیم گیم سنتر همراه باشید تا به بررسی این عامل بپردازیم. 

10 کشتی گیر برتر زنان

کشتی‌گیری زنان با گذر زمان بسیار تکامل یافته است و می‌توان گفت که در برخی از PPV ها، بازی‌های آن‌ها بسیار بیشتر از مسابقات کشتی‌گیران مرد سرگرمی فراهم کرده است. WWE بدون شک یک مسیر طولانی طی کرده است از نحوه رفتار با کشتی‌گیران زن، و این کمک کرده است تا این فرنچایز امتیازات خود را تقویت کند.

وجود تعداد زیادی از کشتی‌گیران زن در WWE 2K23 خبر خوبی است برای بازیکنانی که می‌خواهند از سوپراستارهای مورد علاقه‌شان استفاده کنند. به دلیل وجود روستر بزرگ، کشتی‌گیران زن با امتیازات مختلفی وجود دارند، اما تمرکز همیشه بر روی کسانی است که در صدر هستند. با این حال در نظر داشته باشید، کشتی‌گیران زن با بالاترین امتیازات در WWE 2K23 احتمالاً بیشترین توجه را جلب خواهند کرد.

10 . Asuka (89)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

آسوکا در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین کشتی‌گیران در WWE است. او با توانایی‌های شگفت‌انگیز خود، قلب طرفداران را به دست آورده است. آسوکا همیشه در سطح بالاترین عمل می‌کند که او را از رقبای زن دیگر متمایز می‌کند.

آسوکا در WWE رکوردهای جدیدی را قبلاً برجای گذاشته است و او ادامه خواهد داد. پس از برنده شدن در مسابقه Elimination Chamber، آسوکا قرار است در WrestleMania 39 به مصاف بیانکا بلیر برود، و این قطعاً یکی از نقاط برجسته PPV خواهد بود.

9. Nikki Bella (90)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

نیکی بلا به عنوان یک افسانه در WWE 2K23 حضور دارد. او امتیاز 90 را دارد که بالاتر از امتیاز 87 خواهر دوقلویش بری است. نیکی بلا حرفه‌ای مناسبی داشت و در برخی از مسابقات عالی حضور داشت. متأسفانه، به دلیل یک بیماری، مجبور به قطع کردن حرفه خود شد.

امتیاز بالای نیکی بلا به این معنی است که او یکی از بهترین کشتی‌گیران زن در WWE 2K23 خواهد بود. بنابراین، طرفدارانی که فرصت تماشای کشتی‌گیری او را از دست داده‌اند، حداقل می‌توانند در جدیدترین نسخه از سری بازی‌های WWE 2K به عنوان او بازی کنند.

8‌. Rhea Ripley (90)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

ریا ریپلی عضو رویداد قیامت و بالاترین امتیاز دهنده گروه در بازی است. او یک کشتی‌گیر با استعداد و خصومت‌جو بسیار خوب است و هواداران همیشه منتظر بخش‌های مربوط به او هستند. ریا ریپلی یک ورزشکار فوق‌العاده است و می‌تواند با هر کشتی‌گیری در این حرفه رقابت کند و با او مقابله کند.

ریا ریپلی در جدیدترین نسخه از رویال رامبل، جشنواره را به دست آورد، با وجود اینکه اولین ورودی بود. پس از پیروزی اش، ریا تصمیم گرفت با دشمن بلندمدت خود، چارلوت فلیر، در WrestleMania 39 چالش بگیرد.

7. Lita (90)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

لیتا یکی از اعضای فوق‌العاده روستر شگفت‌انگیز WWE است و به عنوان یکی از افسانه‌های بازی درآمده است. او به عنوان یک نماد واقعی دوره “Attitude Era” شناخته می‌شود و در بسیاری از مسابقات Steel Cage و TLC شرکت کرده است. در دهه گذشته، لیتا در چندین مسابقه شرکت کرده است، اما هیچ‌کدام به چیز بزرگی منجر نشدند.

اخیراً، او به همراه بکی لینچ تیمی تشکیل داد و در یک مسابقه برای قهرمانی‌های تگ تیم زنان WWE، برابر با اسکای و کای پیروزی یافتند. این اولین دوره قهرمانی لیتا پس از یک مدت بسیار طولانی است و هواداران امیدوارند که او حداقل برای چند ماه به عنوان یک قهرمان ادامه دهد.

6. Bayley (91)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

بیلی یکی از سه عضو گروه Damage CTRL است. از میان این سه نفر، بیلی بالاترین امتیاز را در بازی دارد. او یک کشتی‌گیر فوق‌العاده است و در بسیاری از مسابقاتی که طی زمان به شهرت رسیده‌اند، دخیل بوده است و به عنوان کلاسیک‌ها شناخته می‌شوند.

بیلی همچنین اولین سوپراستار زنی است که موفق به کسب قهرمانی تریپل کراون و برنده گرند اسلم شده است. او در حال حاضر در کشمکش با بکی لینچ، لیتا و تریش استراتوس دخیل است. طبق شایعات، گروه بیلی در WrestleMania به مصاف سه سوپراستار در یک مسابقه خواهند رفت.

5. Ronda Rousey (93)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

راندا روزی در سال ۲۰۱۸ برای WWE قرارداد امضا کرد و فوراً طرفداران به او علاقه‌مند شدند. اراده قوی و توانایی او در غلبه بر حریفانش، راندا را یکی از ترسناک‌ترین کشتی‌گیران در WWE کرد. او در یک دعوا با چارلوت فلیر دخیل بود که این امر باعث افزایش محبوبیت او شد.

با این حال، شهرت او به دلیل محدودیت مهارت‌های کشتی‌گیری و ارتباط با مخاطب به سرعت کاهش یافت. برخلاف کشتی‌گیران زن دیگر، توسعه راندا روزی متوقف شده است و او در سال‌های اخیر چیزی نو و جذاب ارائه نداده است. با وجود سال ضعیف ۲۰۲۲، راندا روزی در WWE 2K23 با امتیاز ۹۳ امتیاز معتبری برخوردار است.

4. (Trish Stratus (93

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

تریش استراتوس به طور گسترده به عنوان بهترین کشتی‌گیر زن در تاریخ WWE شناخته می‌شود. طرفداران او را دوست دارند و این به دلیل پیشرفت او به عنوان یک سوپراستار در طول سال‌هاست. ورزشی بودن و پروموهای تریش استراتوس باعث متمایز شدن او از بقیه شد. او در WWE 2K23 امتیاز ۹۳ را کسب کرده است که چیزی کمتر از لایقی که او دارد نیست.

پس از کنار گذاشتن کفش‌هایش، وی وارد تالار مشاهیر WWE شد. از آن زمان تاکنون، وی تنها در محدوده‌های محدود در WWE حضور داشته است. آخرین حضور تریش استراتوس در RAW در فوریه ۲۰۲۳ بود که به Lita و Becky Lynch کمک کرد تا قهرمانی تگ تیم زنان WWE را بربینند. این باز کردن دره برای یک مسابقه بزرگ در WrestleMania 39 احتمالی را با خود به همراه دارد.

3. Charlotte Flair (94)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

با توجه به اینکه او دختر افسانه WWE، ریک فلیر است، مشاهده کردن چارلوت فلیر که وارد همان صنعتی که پدرش وارد شده بود، شگفت‌انگیز نبود. چارلوت فلیر یک کشتی‌گیر بسیار با استعداد است و به عنوان یکی از بهترین‌ها در این صنعت شناخته می‌شود.

چارلوت فلیر در حال حاضر قهرمان زنان SmackDown WWE است. او هفت بار این عنوان را به دست آورده است و قرار است آن را در مقابل ریا ریپلی در WrestleMania آینده دفاع کند. چارلوت فلیر در WWE 2K23 با امتیاز ۹۴ رتبه‌بندی شده است.

2. Bianca Belair (95)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

بیانکا بلیر پس از شکست دادن بهکی لینچ در WrestleMania 38، قهرمان زنان RAW شد. از آن زمان تاکنون، بیانکا مجبور شده است عنوانش را در برابر حریفان مختلف دفاع کند و در تمام تلاش‌هایش موفق بوده است.

با هر دفاع از عنوان، بیانکا بلیر به نزدیک‌تر شدن به رکورد بهکی لینچ به عنوان طولانی‌ترین دوره قهرمان زنان RAW نزدیک‌تر می‌شود. با توجه به توانایی‌های فیزیکی او، احتمال زیادی وجود دارد که بیانکا پس از WrestleMania 39 به عنوان قهرمان ادامه دهد.

1. Becky Lynch (96)

10 کشتی گیر زن با بالاترین امتیاز در بازی WWE 2K23

بکی لینچ با امتیاز 96، بالاترین امتیاز دهنده کشتی‌گیر زن در WWE 2K23 است. او یکی از دو قهرمان تیم تگ زنان WWE است و رکورد بلندترین دوره قهرمانی زنان RAW را دارد. امتیاز بالای بکی باعث ایجاد جدل در بین هواداران شده است زیرا او بالاتر از بیانکا بلیر و چارلوت فلیر، هر دوی آن‌ها قهرمانان فعلی RAW و SmackDown به ترتیب، قرار دارد.

بیانکا چندین بار بهکی لینچ را شکست داده است، بنابراین این موجباتی را برای دادن امتیاز بالاتر به او بیشتر کرده است. با این حال، بکی لینچ یک گزینه فوق‌العاده برای طرفداران در WWE 2K23 خواهد بود.

مطالب مرتبط با این موضوع:مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *