مقالات

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

سری بازی های ویدیویی Mortal Kombat از زمانی که اولین بار در دهه 90 عرضه شد، تعدادی کمبتانت قدرتمند را معرفی کرده است. در اینجا قوی ترین ها هستند.بازی اصلی Mortal Kombat در سال 1992 منتشر شد و سبک بازی‌های مبارزه‌ای را کاملاً متحول کرد. این فرنچایز بیش از دوجین ورودی دارد و بیش از 75 شخصیت را معرفی کرده است. در بیشتر موارد، این شخصیت‌ها همگی جنگجویان بسیار ماهری هستند و همگی قادر به استفاده از تلفات وحشیانه می باشند . اگرچه همه کمبتانت های معرفی شده مبارزان بزرگی هستند، اما شخصیت های خاصی به مراتب قوی تر از بقیه هستند.بسیاری از شخصیت‌های Mortal Kombat انسان‌های Earthrealm هستند، اما مبارزانی از قلمروهای دیگر نیز معرفی شده‌اند. برخی از این شخصیت ها جادوگر هستند و برخی دیگر خدایان واقعی هستند که به توانایی های قدرتمندی دسترسی دارند. در طرف دیگر طیف کسانی هستند که قادر به دستکاری روح انسانها می باشند . ما در این مقاله 10 شخصیت قوی مورتال کمبت را عنوان نموده ایم . در نتیجه با ما همراه باشید .
این ۱۰ شخصیت از میان تمام نسخه های بازی های مورتال کمبت از ابتدا تا کنون انتخاب گردیده و بر اساس نظرسنجی جهانی انتخاب گردیده است .

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

10. کوان چی

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

کوان چی در Mortal Kombat: Defenders of the Realm – مجموعه‌ای انیمیشنی که فقط ۱۳ قسمت به طول انجامید، شروع به کار کرد. او سپس به عنوان شرور اصلی Mortal Kombat: Deadly Alliance خدمت کرد. او ممکن است به اندازه سایر مبارزان از نظر بدنی قوی نباشد، اما همچنان یک جادوگر قدرتمند است که هم به Earthrealm و هم به Outworld حمله کرده است.

 چیزی که کوان چی را بسیار خطرناک می کند، نکرومانس و تسلط او بر جادوی تاریک است. او می‌تواند مرده‌ها را زنده کند تا دستوراتش را انجام دهد، و می‌تواند روح‌ها را بدزدد و شکلش را تغییر دهد. او همچنین می تواند با ساختن کلون از خود دشمنان خود را فریب دهد. کوان چی در طول این سری مصنوعات مختلفی به دست می آورد که قدرت های فوق العاده او را تا حد زیادی افزایش می دهد.

9. شینوک

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

Shinnok اولین بار در سال 1997 در Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero ظاهر شد، اما او تا زمان Mortal Kombat 4 تبدیل به یک شخصیت قابل بازی نشد. او به عنوان خدای بزرگ مرگ شناخته می‌شود و هدفش از بین بردن تمام قلمروها است.

 به عنوان یک خدای بزرگ ، شینوک دارای قدرت مافوق بشری است، اما ترجیح می دهد در عوض به قدرت های ماوراء طبیعی خود در طول مبارزه تکیه کند. او از تاریکی استفاده می‌کند که می‌تواند از آن برای احضار دست‌های اسکلتی از زمین استفاده کند، و همچنین یک استاد تغییر شکل است که می‌تواند از توانایی‌های کسانی که تقلید می‌کند استفاده کند. حتی بدون طلسم او قادر به استفاده از تله‌کینز، پرتوهای چشمی، میدان‌های نیرو و امواج شوک است.

8 .رایدن

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

 Raiden یکی از مبارزان اصلی از همان بازی اول است و او یکی از تنها سه شخصیتی است که در هر نسل از فرنچایز ظاهر می شود. او بیشتر به خاطر لباس نمادین و قدرت رعد و برق خود شناخته شده است و خدای ابدی تندر است که از Earthrealm محافظت می کند. رایدن پس از شکست دادن خدای بزرگ مرگ، شینوک، عنوان خدای بزرگ را به دست آورد.

 Raiden توانایی ایجاد رعد و برق را دارد که می تواند از آن برای فلج کردن یا کشتن مخالفان استفاده کند. او همچنین می تواند از الکتریسیته برای جابجایی اجسام فیزیکی به کمک تله کینزی استفاده کند و می تواند میدان نیرو و تیغه ایجاد کند. از دیگر قدرت های ماوراء طبیعی او می توان به پرواز و انتقال از راه دور اشاره کرد.

7. شائو کان

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

  در ادامه ی معرفی 10 شخصیت قوی مورتال کمبت به شائو کان می رسیم . ​​برای اولین بار در Mortal Kombat II بازی کرد، جایی که به عنوان رئیس نهایی بازی خدمت کرد. او امپراطور ظالم Outworld است که در موارد متعدد سعی کرده به Earthrealm حمله کند. هدف او تسخیر هر قلمرویی است و این کار را از طریق وحشیگری و دستکاری انجام می دهد.

 به عنوان یک خدا، شائو کان دارای قدرت، دوام، استقامت و طول عمر فوق بشری است. او دوست دارد به حریفانش حمله کند و یک چکش بزرگ به دست می گیرد که می تواند چندین دشمن را به طور همزمان از بین ببرد. او همچنین قادر به جذب روح است و می تواند از جادو برای تجسم سلاح ها و میدان های نیروی محافظ استفاده کند.

6 .اوناگا

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

 اوناگا در Mortal Kombat: Deception اولین بار بازی کرد و قبل از به قدرت رسیدن شائو کان بر Outworld حکومت کرد. او به عنوان پادشاه اژدها شناخته می شد و ارتش او آنقدر قدرتمند بود که شکست ناپذیر به حساب می آمد. قدرت او به حدی بود که شائو کان ترجیح داد او را مسموم کند تا اینکه مستقیماً با او مبارزه کند.

هنوز قدرت کامل اوناگا مشخص نیست، اما بسیاری از مبارزان در دنیای مورتال کمبت از حضور صرف او می ترسیدند. او دارای قدرت مافوق بشری و همچنین توانایی زنده کردن مردگان است. او همچنین از همه اشکال جادو مصون است.

5.شعله

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

بلیز ابتدا به عنوان یک شخصیت پس زمینه در Mortal Kombat II ظاهر شد و سپس به عنوان یک شخصیت پنهان در Mortal Kombat: Deadly Alliance ظاهر شد. او سرانجام به یک شخصیت قابل بازی در آرماگدون تبدیل شد، جایی که به عنوان رئیس نهایی نیز خدمت کرد.

 Blaze یک عنصر آتش است، به این معنی که او می تواند آزادانه هر نوع آتشی را دستکاری کند. به غیر از پرتابه، او می تواند از آتش برای افزایش قابل توجهی قدرت حملات فیزیکی خود استفاده کند. بلیز این پتانسیل را داشت که اگر شکست نخورد، قلمروها را نابود کند. کسی که او را شکست می داد قدرتی در سطح خدا به دست می آورد.

4. Kronika

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

 کرونیکا یک تایتان است – نژادی از موجودات فوق العاده قدیمی و قدرتمند. آنها قبل از به وجود آمدن قلمروها و مدتها قبل از تولد خدایان بزرگ وجود داشتند. او نگهبان زمان و همچنین مادر خدایان بزرگ شینوک و سیتریون است.

 هدف کرونیکا پاک کردن جدول زمانی و ایجاد خط زمانی جدید بود زیرا معتقد بود اقدامات رایدن باعث ایجاد عدم تعادل بین خیر و شر می شود. همانطور که عنوانش نشان می دهد، کرونیکا می تواند زمان را به نفع خود دستکاری کند – به همین دلیل است که توانست تقریباً همه شخصیت ها را در Mortal Komat 11 بدون مشکل شکست دهد.

3.شانگ سونگ

 شانگ تسونگ یکی از شخصیت‌های اصلی مورتال کمبت است و مسلماً نمادین‌ترین شخصیت شرور این مجموعه است. او یک جادوگر بسیار قدرتمند است که روح ها را می دزدد و می تواند به قربانیان خود تغییر شکل دهد. او می تواند مانند لیو کانگ از آتش استفاده کند و همچنین قادر به جادوگری مارپیچی است.

 او تاج کرونیکا را ایجاد کرد، به این معنی که او توانست از تمام قدرت آن استفاده کند. او تاج را در Mortal Komat 11 به دست می‌آورد، و این باعث می‌شود که قدرت‌هایش به‌طور تصاعدی افزایش یابد. در حالی که در این شکل صعودی جدید، او قوی تر از یک خدای بزرگ است و می تواند کرونیکا و نسخه جاودانه شائو کان را به راحتی بکشد.

2 .لیو کانگ

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

 لیو کانگ یکی از بهترین قهرمانان بازی‌های مبارزه‌ای در تمام دوران است. در چند بازی اول او توانست شرورهای قدرتمندی مانند Shang Tsung، Shao Kahn، Goro و Shinnok را شکست دهد. او همچنین در چند مورد با رایدن درگیر شده است.

 در Mortal Komat 11، دو نسخه از Liu Kang به یک موجود واحد تبدیل شدند و Raiden به او قدرت داد. در نتیجه، این لیو کانگ به خدایی تبدیل شد که توانایی کنترل آتش و برق را داشت. او سپس از قدرت جدید خود برای شکست دادن کرونیکا استفاده کرد. پس از شکست مجدد شانگ سونگ، او یک جدول زمانی جدید را آغاز کرد که در آن تمام تهدیدات قدیمی خنثی شدند .

1.The One Being

10 شخصیت قوی مورتال کمبت

 بدون شک The One Being قوی‌ترین شخصیت در دنیای Mortal Kombat است و هرگز در هیچ یک از بازی‌ها به عنوان یک شخصیت شرور یا قابل بازی ظاهر نشده است. طبق روایات، موجود یگانه و خدایان بزرگ در آغاز زمان با هم وجود داشتند و از ذات آنها تغذیه می کردند.

 علیرغم داشتن قدرت تقریباً نامحدود، خدایان بزرگ توانستند موجود واحد را شکست دهند و آگاهی آن به یادگارهای کامیدوگو تقسیم شد که شش قلمرو را ایجاد کردند. در Mortal Kombat X، یکی از موجودات سرانجام در پایان Shinnok زنده شد. سپس توانست خدایان بزرگ را ببلعد و تمام واقعیت را از بین ببرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “10 شخصیت قوی مورتال کمبت

 1. AmirAliX-117 گفت:

  واکنش اسکورپین : ما داریم زحمت می کشیم ☠️

 2. فرد کروگر گفت:

  هیچ کدوم از شخصیتهای mortal kombat در حد noobsaibot تو مورتال کمبتت تریلوژی نیستن. فقط یه کمبات باز قدیمی که همه قسمتها رو بازی کرده می دونه من چی می گم.

  1. alisan گفت:

   تو هیچی نمیدونی فقط چرت میگی تو برو فعلا فودکروگرت رو بازی کن اسکل

  2. مسعود گفت:

   بیا پایین بابا خوش گذشت…. رایدن.. اسکورپیون.. ساب زیرو… اینا.. پاره میکنن

  3. Mersix گفت:

   داداش اول برو scorpion رو ببین بعد حرف بزن

   1. SinaRezae گفت:

    اسکورپین و سابزیرو اینا برگ چغندر!؟….
    وقتی اسمشون بیاد امسال مثل شائو کان تخم میکنن😏

   2. SinaRezae گفت:

    اسکورپین و سابزیرو اینا برگ چغندرن!؟….
    وقتی اسمشون بیاد امسالی مثل شائو کان تخم میکنن😏

   3. pouyan shahgolin گفت:

    راست میگه

 3. Aliakbar گفت:

  اسکورپین بهترینه

 4. آرش گفت:

  و اسکورپیونی که بعد هر بار مردن از جهنم بر میگرده؟

 5. فریبرز توکلی مقدم گفت:

  اسکورپیون

 6. مورتال باز گفت:

  اسکورپیون، ساب زیرو، نوب سایبوت، ارماک، رپتایل، راین یعنی ریدم تو این سایت که اصلا از مورتال کمبت چیزی نمیدونه وقتی خود اد بون و جان توبیاس اسم خودشون رو برعکس کرد رو نوب سایبوت گذاشتن این شخص رو ضعیف میدونید بعد اوناگا شده قوی ریدم یعنی ریدم

 7. SCORPION گفت:

  فقط زر میزنه اسکورپین و ساب زیرو اونا بهترینن اسکل میگه اوناگا و شائوکان قوین زر میزنن

  1. Max گفت:

   بله دقیقا اکثر دوستان به شخصیت های قدیمی و شناخته شده اشاره کردند و آدم باید انتقاد پذیر باشه هیچ کاراکتر جدیدی جای اینا رو نمیگیره با تشکر

 8. ایمان زمردیان گفت:

  ساب زیرو و نوب واسکورپین مخصوصا سابزیرو از همه قوی تره تو مورتال کمبت 2بدون اینکه خون پلیر رو ثابت کنی تنها کسی که می‌تونه شائو کان و گروو چهاردست رو شکست بده سال زیرو بود ناموسا اخرتشه من خودم به شخصه همیشه باجانی کیج بازی کردم ام ساب زیرو یه چیز دیگست

 9. lich گفت:

  خود کمپانی سازنده مورتال کمبت تا الان اعلام نکردن که کدوم شخصیت قویتر از همشونه،و هیچوقتم نمیاد بگه،چرا چون سیاستشونه و نمیخوان کاسبیشون خراب بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *