مقالات

چطور در بازی Remnnant 2 سلاح استار شات را به دست بیاوریم ؟

چطور در بازی Remnnant 2 سلاح استار شات را به دست بیاوریم ؟

استار شات یکی از بهترین تفنگ‌های دستی است که می‌توانید در بازی Remnant 2 بیابید. این تفنگ به عبارتی یک توپ‌تفنگ قدرتمند است که به شما اجازه می‌دهد تا نیروی ستارگان را فراخوانی کرده و دشمنان خود را نابود کنید.
اما پیدا کردن تفنگ استار شات برای برخی از بازیکنان ممکن است کمی پیچیده باشد. این مقاله به شما نحوه یافتن این اسلحه را توضیح می‌دهد.

مکان یافتن تفنگ استار شات و چگونگی رسیدن به آن در بازی Remnant 2

تفنگ استار شات در دنیای N’erud در بازی Remnant 2 قرار دارد. می‌توانید آن را در هر دو نسخه از دنیا که ممکن است ظاهر شود پیدا کنید، اما برای ورود به آن نیاز دارید که دانژن جانبی Dark Conduit برای شما باز شود.
Dark Conduit یک مکان عجیب و عجیب با الهام از عشق کرافت است که تقریباً برای هر بازیکن متفاوت است – بسیاری از جنبه‌های طراحی آن به صورت تصادفی تولید می‌شوند. بسته به نحوه بازی شما، ورود به Dark Conduit ممکن است در The Eon Vault، The Abyssal Rift، The Phantom Wasteland یا Timeless Horizon ظاهر شود. در ناوبری در این دنیای عجیب، آزمون و خطا بسیار مهم است. Dark Conduit همیشه در حاشیه‌های مکانی که ظاهر می‌شود قرار دارد و شما باید از طریق یک ساختار نارنجی عجیب که به عنوان یک آسانسور به دنیا نمایی عمل می‌کند، وارد دانژن شوید.

با این حال، اگرچه پازل برای پیدا کردن تفنگ استار شات در داخل Dark Conduit است، سفر شما از خارج، در N’erud شروع می‌شود. شما باید پنج پاد کابین را پیدا کنید که ممکن است در هر یک از نقشه‌های ذکر شده بالا ظاهر شود. اگرچه پیدا کردن آن‌ها ممکن است خسته‌کننده باشد، اما پیدا کردن آن‌ها نیز خیلی دشوار نیست، و می‌توانید آن‌ها را از دور با نور نارنجی درخشان آن‌ها مشاهده کنید.
باز کردن این پادها نیاز به سفری به داخل Dark Conduit دارد. در اینجا، شما باید به دنبال یک رله برق بگردید تا بتوانید برق به این سلول‌های کابین برگردانید و تفنگ خود را بگیرید. برای انجام این کار، شما باید با جنگیدن با انبوهی از دشمنان پارازیتی روبرو شوید. در برخی از بازی‌ها این کار ممکن است آسان یا دشوار باشد و شما فقط باید بگردید. ابتدا رله جا به جا شده است؛ آن را تعمیر کنید تا بتوانید برق را به این سلول‌ها بازگردانید.

از اینجا، از دانژن خارج شوید. اکنون یک کنسول را خواهید دید که می‌توانید آن را فعال کنید. یک کشتی تامین اکنون به هر یک از پادها پرواز خواهد کرد و آن‌ها را بازیابی خواهد کرد.

از اینجا، تنها کاری که باید انجام دهید، رفتن به سوی پادها و باز کردن آن‌هاست. یکی از آن‌ها حاوی تفنگ استار شات خواهد بود! همچنین می‌توانید مواد قلع، آهن، Galvanized Resupply Band و یکی از بهترین آثار در بازی، Difference Engine، را نیز پیدا کنید.
تفنگ استار شات پیدا کردن آن پیچیده نیست، فقط کمی مزاحم است. تلاش کنید و این اسلحه قدرتمند به شما تعلق خواهد گرفت.

ویژگی های برتر گیم‌ سنتر

تنوع فراوان بازی: گیم سنتر بازی‌های کنسول نسل ۴ و ۵ را با تنوع بی‌نظیری ارائه می‌دهد.

کیفیت بالا: بازی‌های ارائه شده در گیم سنتر با کیفیت بالا و تضمینی عرضه می‌شوند

قیمت منصفانه: قیمت‌های منصفانه و رقابتی در گیم سنتر به بازیکنان ارائه می‌شود.تحویل سریع: ارسال سریع بازی‌ها به مشتریان به منظور بهره‌مندی سریع از تجربه بازی.

پشتیبانی مشتریان عالی: گیم سنتر دارای یک تیم پشتیبانی مشتریان عالی است که به مشتریان در هر مرحله از خرید کمک می‌کنند.

تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه: ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه به مناسبت‌های خاص برای صرفه‌جویی بیشتر.

محصولات اورجینال: تضمین اصالت محصولات و جلوگیری از فروش نسخه‌های کپی‌شده.

اطلاعات به‌روز: اطلاعات و بررسی‌های به‌روز از بازی‌ها و تریلرهای جدید.

انتخاب ویدیو بازی‌ها: علاقه‌مندی‌های بازیکنان را برای انتخاب بازی‌ها در دسترس قرار می‌دهد.

تجربه خرید آسان: رابط کاربری کاربرپسند و فرآیند خرید آسان برای تسهیل تجربه خرید بازیکنان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *