مقالات

نحوه دریافت جوایز بازی Diablo 4 Prime

جوایز Prime Gaming برای Diablo 4 شامل مجموعه زره‌دار Brackish Fetch به ارزش 800 پلاتین است.

جوایز Diablo 4 Prime Gaming به طور رسمی تأیید شده‌اند و در تاریخ ۶ ژوئیه به عنوان بخشی از رویداد معاملات بازی Prime Day سال ۲۰۲۳ راه‌اندازی شده‌اند. این بدان معنی است که شما می‌توانید مجموعه مسافرتی Brackish Fetch را به صورت رایگان دریافت کنید، که در غیر این صورت برای خرید آن از فروشگاه داخل بازی باید ۸۰۰ پلاتین پرداخت کنید – اگرچه اگر هنوز سه فصل اول از Diablo 4 را پیش‌رو نبرده‌اید، در ابتدا نمی‌توانید از موارد داخل آن استفاده کنید. اگر اشتراک فعال آمازون دارید و می‌خواهید برخی لوازم رایگان به لوازم خود اضافه کنید، آنگاه همه چیزی که باید درباره جوایز Prime Gaming در Diablo 4 بدانید و چگونه آن‌ها را دریافت کنید را در این مقاله در اختیار دارید.

چگونه در Diablo 4 جوایز Prime Gaming را دریافت کنیم

برای دریافت جوایز بازی Diablo 4 Prime، باید به صفحه اصلی Prime Gaming مراجعه کنید و سپس به دنبال بخش Diablo 4 بگردید که دارای دکمه “Claim” در مقابل آن است. دکمه دریافت را فشار دهید یا مستقیماً به صفحه Prime Gaming برای Diablo 4 بروید، سپس پس از ورود به حساب آمازون خود، فرآیند دریافت پاداش خود را طی خواهید کرد. این شامل اتصال حساب Blizzard Entertainment Battle.net به Prime Gaming می‌شود، اگر قبلاً آن را انجام نداده‌اید، بنابراین موارد می‌توانند در بازی به شما تحویل داده شوند.

جوایز بازی Diablo 4 Prime چیست؟

جوایز بازی Diablo 4 Prime شامل سه آیتم است که همگی بخشی از مجموعه زره‌های پایه Brackish Fetch هستند که در غیر این صورت شما را به 800 پلاتین برمی‌گرداند. این بسته با الهام از شکارچیان غرق شده در ساحل اسکاسلن شامل موارد زیر است:

ترازوهای زرهی کوه دریای مرده
مارینر تروفی را سوار خواهد کرد
جایزه سواری کشتی دریای مرده

زره Scales of the Dead Sea بر روی سواری شما جلبک دریایی می پوشاند، در حالی که جایزه Mariner Will یک سر مجسمه بریده بریده را اضافه می کند و کشتی دریای مرده یک کانتینر مشابه سخت پوستان را به آن متصل می کند. اینها همه اقلام آرایشی هستند و مجموعه شامل پایه نمی‌شود، بنابراین قبل از اینکه بتوانید هر یک از آنها را عملی کنید، باید یکی از آنها را داشته باشید. همانطور که در راهنمای جداگانه ما ذکر شد، تا زمانی که به پایان Act 3 نزدیک نشده اید و تلاش “Donan’s Favor” را تکمیل نکرده اید، نمی توانید یک اسب Diablo 4 دریافت کنید، بنابراین اگرچه می توانید به محض اینکه این بسته را در دسترس قرار دهید، می توانید آن را درخواست کنید. قبل از اینکه بتوانید از مواردی که شامل آن است استفاده کنید، باید پیشرفت بیشتری داشته باشید.

این مقاله را نیز ببینید : راهنمای Diablo IV: چگونه به کلن‌ها در Diablo IV بپیوندیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *