مقالات

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵ 

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵ 

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵ :شهر نیویورک مکان بزرگی است و در ماجرای جدید اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵، شما با چند شخصیت او روبرو خواهید شد.

یک نسخه پایدار همیشه برخی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها را ارائه می‌دهد، همچنین برخی صورت‌های جدید برای ملاقات، و دقیقاً همین چیزی است که فهرست کامل شخصیت‌های اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵ ارائه می‌دهد. از خود اقایان قهری تا شروران نهایی‌شان، شما باید با تعداد زیادی از افراد در بازی جدید آشنا شوید.

در طول بازبینی بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵ با امتیاز ۱۰/۱۰ ما وقتمان را صرف آشنایی با تمام شخصیت‌های اصلی کردیم که ممکن بود در یکی از بهترین بازی‌های جهان باز ملاقات کنیم. پس لباس‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یکی از بهترین کنترلرهای پلی‌استیشن ۵ را برای شروع به لیست شخصیت‌های زیر واگذار نشوید.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

(Spider-Man (Peter Parker

بعد از هشت سال به عنوان تنها اسپایدرمن نیویورک، نجات دادن شهر و متوقف کردن نخبگان شرور، پیتر پارکر هنوز با تعادل کار و زندگی (شخصیت مخفی) خود مبارزه می‌کند. با این حال، در بازی قبلی، او رابطه‌اش با مری جین یا ام‌جی را دوباره جلب کرد و به منتوری برای یک اسپایدرمن جدید به نام مایلز مورالس تبدیل شد.

در اسپایدرمن ۲، پیتر پارکر به طور تصادفی با سیمبیوت، یک موجود فضایی که قدرت‌های قدرتمندی به او ارائه می‌دهد، اما همزمان با تجمع طولانی‌تر روی او، او عصبی‌تر و کمتر مهربان می‌شود، در تماس می‌آید. حالا وظیفه دوستان و عزیزان پیتر است که قبل از اینکه کاملاً او را تسخیر کند، این موجود را از روی او بردارند.

در بازی جدید این سری، پیتر پارکر به توانایی‌های جدیدی دسترسی پیدا کرده است، از جمله برخی دسته‌های اسپایدر جدید که به او اجازه می‌دهد تا با استفاده از ترکیبات چابک‌تر دشمنان خود را شکست دهد و همچنین توانایی‌های جدیدی که از اثر سیمبیوت به دست آمده‌اند، که مهارت‌های کندتر و قدرتمندتری هستند.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Spider-Man (Miles Morales)

با پشتیبانی از مربی‌اش، مایلز مورالس تلاش می‌کند که پس از مرگ زودهنگام پدرش در بازی سال ۲۰۱۸، شهر را ایمن نگه دارد. با این حال، فشار مدرسه، خوشحال کردن مادرش و بودن یک اسپایدرمن برای یک قهری جوان خیلی سنگین است.

مایلز یکی از اولین افرادی است که پیتر پارکر رفتار عجیبی از خود نشان می‌دهد پس از اینکه سیمبیوت را به تن کرده است، و او نیاز دارد که یکی از افرادی باشد که باید او را از خواست قدرت بیش از حد بیرون بیاورد و به او کمک کند تا از جادوی سیمبیوت فرار کند.

همچنین، مایلز با بازی جدید به ارتقاء توانایی‌های خود دست پیدا می‌کند. توانایی‌های بایوالکتریکی او (که به طور گیج‌کننده سم نیز نامیده می‌شود) دارای دو نسخه نارنجی و آبی است، نخستین نسخه توانایی‌های استاندارد اوست و دیگری نسخه‌ای بی‌کنترل و قدرتمندتر که توانایی‌هایی مانند زنجیره بایوالکتریکی دارد که بر روی چندین دشمن تأثیر می‌گذارد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Mary-Jane (MJ)

مری جین، دوست دختر پیتر پارکر که تاریخ‌داراً با وی رابطه داشته (که در حال حاضر در رابطه‌اند)، به عنوان ام‌جی بهتر شناخته می‌شود و یک معشوقه دائمی برای اسپایدرمن اصلی بوده است. او یک خبرنگار است که به دنبال یافتن حقیقت است و اغلب وی را در موقعیت‌های خطرناک قرار می‌دهد، اکثر اوقات هم توانسته است خودش را از آنجا بیرون بکشد.

در اسپایدرمن ۲، مری جین در روزنامه دیلی بیوگل کار می‌کند، تحت نظر بزرگترین منتقد اسپایدرمن، جی. جونا جیمسون. او همچنین دست به کاری دارد تا استعدادهای خود را درک کند، پس از نوشتن کتابی در مورد سیمکاریا که بازاریابی ضعیفی داشته است.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Ganke Lee

دوست بهتر مایلز و همراه هوش بسیار بالای او در ماجراهای اسپایدرمن، گانک لی، از هویت مخفی دو اسپایدرمن ما مطلع است و آماده است که به آنها در هر مسئله‌ای که دارند کمک کند؛ از پیگیری یک شرور گرفته تا ایجاد تجهیزات جدید اسپایدرمن یا ارائه نصیحت به عنوان کسی که خارج از وضعیت قرار دارد.

او همچنین به مدرسه ویژنز بروکلین می‌رود، همان مدرسه‌ای که مایلز به آن می‌آموزد، و دوست دختر مایلز به نام هیلی هم دوست او است.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Rio Morales

مادر مایلز و شورایی به نام ریو مورالس در طول مجموعه با توجه به نوع عجیب‌وغریب فرزند ابرقهری اش، او را در مسیر صحیح نگه داشته و حتی پس از اینکه در پایان بازی جانبی مایلز اطلاع پیدا کرده است که مایلز اسپایدرمن است، در اسپایدرمن ۲ کمکی به او ارائه می‌دهد. او مادر مهربانی است و می‌خواهد به جامعه‌اش کمک کند تا پس از مرگ همسرش رونق یابد.

معمولاً او هر دو اسپایدرمن را تماس می‌گیرد تا کمکی ارائه دهد، عمدتاً در مسائلی که بر جامعه‌اش تأثیر می‌گذارد. این شامل یک کوئست جانبی است که در آن برخی سازهای موسیقی از موزه دزدیده می‌شود.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Harry Osborn

دوست سال‌های طولانی پیتر و ام‌جی که به طور رازآلودی به اروپا رفت قبل از وقوع رویدادهای بازی اول، حالا با افشای اینکه واقعاً در یک لوله‌آزمایش برای درمان تجربی بیماری مزمن خود بوده است، بازگشته است. برای کسانی که بازی‌های قبلی را بازی کرده‌اند، می‌دانیم که این درمان در واقعیت سیمبیوت است.

در حالی که هری به زندگی عادی بازگشته و هدف دارد که دنیا را شفا دهد، دقیقاً همانطور که مادرش همیشه می‌خواست، پیش از مرگ او. متأسفانه، اوضاع به مراد پیش نمی‌رود وقتی سیمبیوت اقدام به عمل می‌آورد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Norman Osborn

موسس اُسکورپ و پدر هری، نرمن اوزبورن، تا پیش از کاهش امتیازات عمومی او به دنبال رهایی ویروس نفس شیطان در بازی اول (که توسط اُسکورپ توسعه یافته بود)، شغفت و شهرت زیادی به عنوان کارآفرین نابغه و سابقه پدرش به عنوان شهردار شهر نیویورک داشت.

او آماده است هر کاری لازم است انجام دهد تا اطمینان حاصل کند که هری شفا پیدا می‌کند، همانطور که در گوشه‌های صدا در بازی‌های قبلی و همچنین در اسپایدرمن ۲ شنیده شده است. در کمیک‌ها و فیلم‌ها، نرمن اوزبورن به شخصیت گرین گابلین تبدیل می‌شود که دشمن اصلی پیتر پارکر و بزرگترین شریر اوست. و احتمالاً Insomniac Games نیز نرمن را در همین مسیر نگه خواهد داشت.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Sandman

فلینت مارکو، که به نام شن‌من معروف است، یک شریر ساخته‌شده از… خب، شن است، و در ابتدای اسپایدرمن ۲ دیده می‌شود. در بازی اول، می‌توانید یک فیال شن در یکی از کوله‌پشتی‌های پیتر پارکر که در سراسر نیویورک پراکنده شده‌اند، پیدا کنید و ادعا شده است که اگر آن را باز کند، شن‌من آزاد می‌شود. ابهامی وجود دارد که چگونه شن‌من در نهایت قبل از اسپایدرمن ۲ فرار کرد.

وی اولین شریری است که در بازی با آن روبرو می‌شوید، او بی‌خواب و نگران تهدیدی است که در حال پیگیری او و دخترش است، کسی که عمیقاً او را دوست دارد. این تهدید نه چیز دیگری نیست جز کریون شکارچی، که در تلاش است تا تمام شریران و قهری‌ها در شهر نیویورک را از بین ببرد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Prowler

پس از زندگی جرمی و دستگیری در بازی جانبی مایلز مورالس، آرون دیویس، که با نام پراولر نیز شناخته می‌شود، تصمیم به رها کردن گذشته گرفته و تلاش می‌کند تا رابطه خود را با دختر خواهرزاده‌اش، مایلز مورالس، و خواهرزنش، ریو، دوباره به حالت عادی بیاورد.

در اسپایدرمن ۲، وظیفه مایلز تصمیم به باز کردن و پیدا کردن تمام حفاری‌های تکنولوژی پراولری در سراسر نیویورک را دارد که آرون به مایلز اجازه داده است تا آنها را نگه دارد. در پایان خط داستانی او، اعلام می‌شود که او به ساختمان آپارتمانی مایلز نقل مکان کرده است که نشان می‌دهد تلاش بیشتری برای ترمیم روابط با خانواده‌اش دارد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Kraven

کریون، معروف به کریون شکارچی، یک شکارچی بسیار قوی و عاشق است که همیشه به دنبال بزرگترین شکار در جهان است. این جذبه او به شهر نیویورک آورده است که پر از شروران و ابرقهری‌هاست و او امیدوار است که می‌توانند به او مرگ جنگجویی بدهند.

در حالی که بازی را ادامه می‌دهید، اعلام می‌شود که کریون به سرطان مبتلا است و می‌خواهد به جای اینکه بیماری او را بکشاند، در یک شکار بمیرد. او نهایتاً دلخواهش را می‌گیرد زمانی که به ونوم برمی‌خورد که نسبت به او قدرتمندتر است.

Black Cat

فلیشیا هاردی، که به عنوان دزد بلک کت شناخته می‌شود، دوست دختر سابق پیتر پارکر بود (اما تنها زمانی که او اسپایدرمن بود) و همیشه تلاش می‌کند تا سرقت‌های بزرگی انجام دهد. در محتوای قابل دانلود برای بازی اول، او پیتر را فریب داد اما در نهایت او را با اطلاعات مهمی کمک به متوقف کردن همرهد کرد، و در بازی مایلز مورالس، یک یادداشت صوتی نشان می‌دهد که او به طور معنوی عالی رفته است – خب، تقریباً.

در اسپایدرمن ۲، او به عنوان یک هدف در فهرست کریون قرار دارد و هنگامی که در جستجوی نیزه واتومب است و امید دارد با کمک این نیزه دوباره با معشوق خود در پاریس اتحاد کند، حمله می‌شود. پس از یک تعقیب و مشارکتی، مایلز مورالس به او کمک می‌کند تا از نیزه واتومب برای ایجاد یک دروازه به فرانسه استفاده کند و او با جان سالم از دست شکارچی‌های کریون فرار می‌کند.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Curt Connors (Lizard)

دکتر کرت کانرز یک دانشمند فوق‌العاده و کارمند اُسکورپ (و بعداً، بنیاد امیلی-می در کنار هری اوزبورن) است که پیش از این خود را با استفاده از DNA مارمولک در تلاش برای بازآوردن بازوی از بدن خود آزمایش کرده بود. پس از برخی مبارزات با اسپایدرمن قبل از بازی اول، پیتر پارکر عقربه را درمان می‌کند. حداقل تا زمانی که کریون او را مسدود می‌کند و باعث می‌شود دوباره به تبدیل به عقربه شود.

در اسپایدرمن ۲، پس از یک تعقیب طولانی و یک مبارزه سخت، پیتر پارکر با کمک سیمبیوت عقربه را شکست می‌دهد و او را درمان می‌کند. از اینجا به بعد آشکار می‌شود که کرت کانرز سیمبیوت را روی یک شهاب‌سنگ پیدا کرده و با اتصال سیمبیوت به او، با یک سرباز مسلح نیز دستش به عقربه بریده شده است. او اعتقاد دارد که سیمبیوت شیطانی است و از این واقعیت هرکسی مطلع نیست و از آن می‌ترسد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Mr. Negative

مارتین لی، که به نام آقای منفی هم شناخته می‌شود، یک شریر است که قادر به بیرون آوردن بدترین جوانب در انسان‌ها است و باعث می‌شود آنها به جنایتکاران تبدیل شوند. در طول بازی اول، او توسط اسپایدرمن دستگیر می‌شود و آشکار می‌شود که توسط هیچ‌کس جز نرمن اوزبورن تجربه‌هایی روی او انجام شده است.

در اسپایدرمن ۲، او توسط کریون در حین انتقال به زندان فوق‌حرفه‌ای رفت و پس از آن توسط شکارچی در یک زمین‌بازی قرار داده می‌شود تا برای زندگی‌اش مبارزه کند. نفرت مایلز از آقای منفی – که مسئول مرگ پدرش بود – به پایان می‌رسد وقتی که نهایتاً متوجه می‌شود که نباید نفرت داشته باشد و هرچند نمی‌تواند او را بخاطر اعمالش ببخشد، می‌تواند از آن عبور کند. در پایان بازی، مارتین لی یک آزاد می‌باشد، پس از اینکه تمام قدرت‌های خود را برای نجات پیتر پارکر استفاده می‌کند و امیدوار است که کارهای خوبی انجام دهد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Venom

ونوم، یک شریر هیولاکانه، یکی از بزرگ‌ترین دشمنان اسپایدرمن در کمیک‌ها، فیلم‌ها و اکنون بازی‌های مارول اسپایدرمن است. در یکی از بهترین بازی‌های پلی‌استیشن ۵ تا کنون، هری اوزبورن پشت سیمبیوت است. ونوم و هری پس از حذف پیتر از سیمبیوت و پس از آنکه عصبانیت هری در مورد پیتر که درمان او را از او گرفته، رشد کرده است، به تطابق کاملی دست یافته‌اند.

برنامه ونوم این است که با سیمبیوت دنیا را تسخیر کند و زمینی کامل ایجاد کند. او تلاش می‌کند تا ساکنان نیویورک را با سیمبیوت آلوده کند تا برنامه خود را اجرا کند، اما در پایان بازی توسط پیتر و مایلز متوقف می‌شود. اعتقاد دارند که سیمبیوت به طور کامل نابود شده است و هری درگذشته است، با این حال، توسط قدرت‌های بیوالکتریکی مایلز زنده می‌شود و در حال حاضر در وضعیت کما قرار دارد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Wraith (Yuri Watanabe)

یوری واتانابه سابقه‌دار کاپیتان پلیس نیویورک است که در بازی اول به اسپایدرمن با ارائه اطلاعات به او برای متوقف کردن جرم‌ها کمک کرد. او همچنین یکی از دلایل اصلی این است که پیتر پارکر نهایتاً موفق می‌شود تا فرمانروای جنایتی کینگ پین را دستگیر کند. با این حال، در محتوای قابل دانلود برای بازی اول، او به نقض قوانین می‌رود و به عنوان یک ضدقهری عمل می‌کند، زیرا اعتقاد دارد تنها راه متوقف کردن جرم، کشتن جنایتکاران است.

در اسپایدرمن ۲ مارول، آشکار می‌شود که یوری واتانابه واقعاً شخصیت وث (یا سایه) است که در حال تحقیق در مورد کلت آتش می‌باشد. او با پیتر همکاری می‌کند تا سرانجام رهبر این کلت،آتش را متوقف کند. اما پیتر با وی مبارزه می‌کند زمانی که او تلاش می‌کند تا او را بکشد. در پایان خط داستانی، آتش با یک لوله آزمایشی حاوی قسمتی از سیمبیوت فرار می‌کند، به خاطر اینکه وث انتخاب می‌کند پیتر را نجات دهد به جای شکار او.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Mysterio

در اسپایدرمن ۲، کوئنتین بک، که به نام میستریو هم شناخته می‌شود، تلاش می‌کند تا به دنیای عادی بازگردد. به عنوان میستریو، او یکی از شریران بسیار اسپایدرمن بود که قادر به ایجاد واقعیت‌های مصنوعی قوی بود که حتی افراد هوش بالا را نیز می‌توانست فریب دهد. کوئنتین اکنون تعداد زیادی میستریوم در سراسر نیویورک ایجاد کرده است و از تکنولوژی ایجاد واقعیت‌های مصنوعی‌اش برای اهداف تفریحی استفاده می‌کند.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Scream

اسکریم یک شریر جدید برای سری بازی‌های مارول اسپایدرمن است و او یکی دیگر از میزبان‌های سیمبیوت است پس از اینکه ونوم آن را در سراسر شهر نیویورک پخش می‌کند. اسکریم زمانی ایجاد می‌شود که سیمبیوت مری جین را آلوده کرده و او را به عنوان میزبان خود انتخاب می‌کند، اضطراب و نگرانی‌های او را به یک مخرب بسیار خشن تبدیل می‌کند، حداقل برای پیتر پارکر.

پس از یک مبارزه رئیسی طولانی، پیتر پارکر موفق می‌شود اسکریم را شکست دهد و سیمبیوت را از مری جین جدا کند. نامعلوم است که آیا سیمبیوت اسکریم در بازی‌های آینده بازخواهد گشت و آیا مری جین دوباره به عنوان میزبان خواهد بود یا خیر.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Anti-Venom (Peter Parker)

در کمیک‌ها، ضد-ونوم ادی براک بود که ونوم را پشت سر گذاشت و زیر نظر مارتین لی کار می‌کرد. با استفاده از قدرت‌های خود، مارتین لی به طور ناآگاه سرطان ادی را درمان کرد و هنگامی که سیمبیوت دوباره سعی در اتصال به ادی کرد، سیمبیوت ضد-ونوم شد. به عنوان ضد-ونوم، ادی براک تقریباً مقاوم به هر ضعفی بود، که او را بسیار قدرتمند می‌کرد.

در اسپایدرمن ۲ مارول، پس از آنکه شهر توسط سیمبیوت تسخیر می‌شود، آشکار می‌شود که پیتر پارکر هنوز بخشی از ونوم داخل خود دارد. پس از حمله توسط انبوه‌ها از سیمبیوت، مایلز مورالس و مارتین لی با هم کار می‌کنند تا از قدرت‌های آقای منفی برای نجات پیتر استفاده کنند و به نوبه خود به او سیمبیوت ضد-ونوم را بدهند. با این حال، این سیمبیوت مانند ونوم ادی مقاومت مطلقی در برابر همه چیز ندارد.

نامعلوم است که آیا پیتر پارکر در یک بازی آینده قادر خواهد بود سیمبیوت را حذف کرده و سبب شود که کسی دیگر مسئولیت اصلی شخصیت ضد-قهری را داشته باشد.

لیست شخصیت‌های بازی اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵

Cletus Kasady

کلیتوس کاسادی، که همچنین به عنوان آتش در اسپایدرمن ۲ مارول شناخته می‌شود، رهبر کلت آتش است و همان فردی است که یوری واتانابه به دنبالش است. در طی کوئست جانبی آتش، آشکار می‌شود که کلیتوس به دنبال قسمتی از سیمبیوت باقی‌مانده است که اُسکورپ آن را در حال حمل است. در پایان، او با موفقیت سیمبیوت را به دست می‌آورد و می‌گوید: یک کشتار خواهد بود.

برای کسانی که آگاه نیستند، کلیتوس کاسادی یک شریر است که به عنوان کارنیج شناخته می‌شود، یک سیمبیوت که با خون کلیتوس ترکیب شده و بسیار خشن، قدرتمند و خطرناک است. واضح است که Insomniac Games این نسخه از کارنیج را برای بازی بعدی آماده کرده‌اند و ما از دیدن حمله او به نیویورک وحشت زده‌ایم.

کلام انتهایی

این ها همه از شخصیت‌های اسپایدرمن ۲ برای پلی‌استیشن ۵ در یکی از بهترین بازی‌های جهان‌باز پلی‌استیشن ۵ هستند. شما ممکن است امیدوار باشید که این شخصیت‌ها را در یک مرور جدید از بازی اسپایدرمن ۲ پلی‌استیشن پس از انتشار نهایی دوباره ببینید، اما در حال حاضر توصیه می‌شود یکی از بهترین تلویزیون‌های برای پلی‌استیشن ۵ را تهیه کنید تا بتوانید تجربه نسخه‌ی نیویورک توسط Insomniac Games را به بهترین شکل ممکن داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *