مقالات

راهنمای پیدا کردن Ronnie 2K در بازی NBA 2K24 Rebirth

راهنمای پیدا کردن Ronnie 2K در بازی NBA 2K24 Rebirth

Ronnie 2K با مأموریت Rebirth به بازی NBA 2K24 بازگشته و امسال آسان‌تر از همیشه است. اگر شما یک بازیکن هستید که دوست دارید در حالت MyCareer بیلد‌های مختلفی بسازید، گفتگو با Ronnie 2K ضروری است. تکمیل مأموریت Rebirth به شما کمک می‌کند تا فرآیند ایجاد بازیکن‌ها و بیلد‌های جدید پس از ایجاد اولین بیلدتان را به سرعت انجام دهید، بنابراین ما در اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم که Ronnie 2K را درون شهر The City در NBA 2K24 کجا پیدا کنید.

مکان Ronnie 2K در NBA 2K24

در NBA 2K23، رونی بدون هیچ نشانی مأموریتی برای هدایت شما به مکانش در نقشه حرکت می‌کرد – خوشبختانه، امسال این چنین نیست. در NBA 2K24، همان‌طور که وارد شهر The City می‌شوید، به سرعت مأموریت Rebirth را دریافت خواهید کرد. دسترسی به دفترچه مأموریت‌ها را باز کنید و یک آیکون شما را به مکان Ronnie 2K در نقشه هدایت خواهد کرد، به محض ردیابی مأموریت. او در ساحل جنوبی شهر The City ایستاده است.

وقتی Ronnie را پیدا کردید، با او صحبت کنید تا قسمت دوم مأموریت Rebirth را دریافت کنید. او به شما خواهد گفت که شما باید پس از رسیدن به امتیاز کل 90 با بازیکن خود به او برگردید. پس از انجام این کار، فرصت ایجاد بازیکن‌های اضافی با بیلد‌های جدید برای شما باز خواهد شد.

Rebirth در NBA 2K24 چه کار می‌کند؟

در NBA 2K24، پس از تکمیل مأموریت Rebirth، شما 3,000 واحد پول مجازی (VC) به همراه مزیت Rebirth دریافت خواهید کرد که تعدادی مزایا را برای شما فراهم می‌کند. این مزیت Rebirth به طور خودکار تمام نشان‌های اعتباری (بدج‌ها) معتبر شما را به سطح Silver تبدیل می‌کند هرگز زمانی که یک بازیکن جدید ایجاد کنید، و همچنین به شما امکان کسب امتیاز تجربه (XP) سریع‌تر در زمان تلاش برای ارتقاء نشان‌ها را می‌دهد تا فرآیند کلی سریع‌تر پیش برود. به طور خلاصه، بازیکن اول شما بدترین فرآیند را برای ترقی داده، اما بعداً راه‌ها آسان‌تر خواهد شد.

همانطور که می‌بینید، مأموریت Rebirth امسال ساده‌تر است. با این حال، به یاد داشته باشید که نقشه بازی برای نسخه‌های PS4، Xbox One و PC بازی متفاوت است، زیرا نسخه‌های نسل قبلی (last-gen) فقط به The Neighborhood دسترسی دارند.

NBA 2K24 توسط نقادان استیم نقدهای منفی دریافت می‌کند

بازی بسکتبال در حال حاضر به عنوان دومین بدترین عنوان مورد انتقاد از طرف بازیکنان استیم قرار دارد، تنها پشت Overwatch 2 قرار دارد.

یک کلمه به ذهن می‌آید برای نقد بازیکنان استیم به NBA 2K24: رد کردن. طرفداران سری بازی بسکتبال از Visual Concepts به نظر می‌آید بسیار ناراحت هستند که نسخه PC این بازی بر اساس نسخه PS4 و Xbox One از بازی و نه نسخه PS5 و Xbox Series X|S ساخته شده است.

IGN از نظرات بازیکنان استیم نیز گزارش داده که NBA 2K24 به خاطر عدم وجود بازی چندنفره در برخی از حالت‌ها و فراوانی تقلب‌ها مورد انتقاد قرار گرفته است. تنها 11% از بیش از 2800 نقد مثبت در صفحه استیم بازی بسکتبال قرار دارد. سالن شهرت Steam250 عنوان ورزشی را دومین بدترین بازی تاریخ معرفی می‌کند، تنها پشت Overwatch 2 قرار دارد.

یکی از مفیدترین نقدها در استیم از کسی آمده که توضیح می‌دهد چگونه می‌توانید پول بازی NBA 2K24 را بازپرداخت کنید. به یاد داشته باشید که نقدهای منفی به بازی‌ها مسئله جدیدی برای استیم یا سایر پلتفرم‌ها نیست. اخیراً بازی Overwatch 2 تجربه تعداد زیادی نقد منفی را در خدمات والو انجام داد، اگرچه بسیاری از آن‌ها از بازیکنان چینی آمده‌اند که به دلیل جدایی Activision از NetEase نمی‌توانستند به حساب‌های قبلی خود در بازی دسترسی پیدا کنند.

یک تفاوت مهم دیگر بین NBA 2K24 و Overwatch 2 وجود دارد. اولی حتی به 3,000 نقد کاربری نرسیده است، در حالی که بازی تیمی Overwatch 2 بیش از 118,000 نقد کاربری در استیم دارد. بنابراین جالب است ببینیم آیا بازی بسکتبال با بازیکنان استیم به هر نحوی بهبود می‌یابد یا خیر.

NBA 2K24 در تاریخ 8 سپتامبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S و Nintendo Switch عرضه شد. حجم فایل بازی بسکتبال به گفته‌ها بزرگتر از Starfield برای Xbox Series X|S است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *