مقالات

راهنمای باز کردن قفل شخصیت های پنهان AEW Fight Forever

چگونه می توان تمام شخصیت های پنهان AEW Fight Forever از جمله Paul Wight را بدست آورد

لیست کشتی گیران پنهان AEW Fight Forever نیاز به صبر، مهارت و شانس دارد. در مجموع پنج مورد وجود دارد، و در حالی که ساده‌ترین آنها نیاز به سفر به فروشگاه درون‌بازی AEW Fight Forever دارد، پل وایت و اوون هارت به زمان و اراده‌ای آهنین نیاز دارند. در زیر به عنوان بخشی از راهنمای شخصیت‌های پنهان AEW Fight Forever شما را در سریع‌ترین راه برای باز کردن قفل آنها راهنمایی می‌کنیم.

Cody Rhodes

با اینکه “وحشت آمریکایی” به رقیب مشهور خود در سال 2022 پیوسته است، اما در لیست بازی AEW Fight Forever حضور دارد. این بدان معناست که او تنها کشتی گیری است که هم در این بازی و هم در لیست کشتی گیران WWE 2K23 حضور دارد. برای باز کردن او برای استفاده عمومی، به سادگی به فروشگاه رفته و 10,000 دلار AEW را پرداخت کنید.

Aubrey Edwards

داور ارشد AEW مقام پیش فرض بازی است، اما به عنوان یک شخصیت قابل بازی نیز موجود است. مانند رودز، می توانید او را در فروشگاه Fight Forever با 20000 پول نقد پیدا کنید. برایتان عجیب است که ادواردز بر مسابقات خودش نظارت می کند؟ به گزینه ها بروید و داور درون بازی را به ریک ناکس تغییر دهید.

Mr Brodie Lee

این مورد نیاز به یک درجه از شانس دارد. شما باید حالت حرفه‌ای “Road To Elite” را بازی کنید و امیدوار باشید که در مسیر به “Full Gear”، داستان “به تیم Dark Order بپیوندید” برای شما رخ دهد. (همیشه دو گزینه جایگزین وجود دارد، بنابراین این داستان هر بار در همه حالت‌ها فعال نمی‌شود.)

با شروع بازی Road To Elite به عنوان واردلو می توانید به آن برسید ، باید هر مسابقه را ببرید و داستان Join The Dark Order بعد از All Out را هم انجام دهید .

لی را برای مسابقات قهرمانی TNT در Full Gear شکست دهید و او با 30000 پول نقد در فروشگاه موجود می شود.

Paul Wight

در اینجا نیز شانس و صبری به مراتب بیشتری مورد نیاز است. باز کردن پال وایت کاری ترسناک است اولین چالش بدست آوردن خط داستانی لازم به نام Road To Elite است. اسمش Who’s Ribbing Me است؟، و بخشی از آخرین بلوک حالت حرفه ای در Road To Double or Nothing است. شما در هفته سوم با پال وایت مواجه می‌شوید. با یک شرط: شما تنها سه دقیقه برای شکست دادن او دارید و او در مقابل حرکات گرابل مقاومت می‌کند. همچنین او از حرکات امضا و حرکات نهایی نیز خارج می‌شود. این وضعیت اعصاب‌خردکننده است. حتماً اگر تا 20 ثانیه قبل از پایان بازی برنده نشده‌اید، به طور کامل از بازی خارج شده و آن را از مرورگر خود مجدداً راه‌اندازی کنید.

راه کاری که برای شکست پال وایت بهترین نتیجه را دارد، توسط شمارش خارج میدان است. او را تحریک کنید تا از حلقه خارج شود، سپس او را به نزدیک‌ترین محافظت کنید. این کار را دفعات بیشتری تکرار کنید تا داور به شماره نه برسد، سپس به حلقه بازگردید. حتی این روش نیز ممکن است نیاز به چندین تلاش داشته باشد، اما در نهایت شما پیروز خواهید شد و پال وایت در فروشگاه با قیمت 30,000 سکه قابل دسترسی خواهد بود.

آیا همه این تلاش‌ها برای شما خیلی زیاد است؟ در این صورت به جای آن، می‌توانید پال وایت یا همان بیگ شو / جاینت را از راهنمای WWE 2K23 CAWs ما دانلود کنید.

Owen Hart

شما برای باز کردن عضو افسانه‌ای خانواده هارت کمی باید صبور باشید ، اما خوشبختانه این کار فقط نیازمند پرشوری است. صد مسابقه در نمایشگاه بازی کنید و اوئن در فروشگاه ظاهر خواهد شد، با قیمت 50,000 دلار.

Matt Hardy

به اشتباه فکر نکنید که مت هاردی یک شخصیت پنهان است. در حالی که برادر کوچک جف در حالت حرفه‌ای ظاهر می‌شود، در واقع فقط به عنوان محتوای قابل دریافت پس از انتشار (DLC) قابل بازی است.

Renee Paquette

منتظر باشید، برای چه چیزی؟ بله، ملکه پخش هم در AEW Fight Forever حضور دارد… به طرزی خاص. چهارمین چهره زن ایجادکننده کشتی گیر به طور کامنت شبیه به پاکت است – که به عنوان رنه یانگ در WWE 2K23 شناخته می‌شود – به این معناست که شما می‌توانید به سادگی خودتان را با لباسی معمولی در حلقه درست کنید. یا اجازه دهید ما برای شما انجامش دهیم: منتظر راهنمای فرمول‌های AEW Fight Forever CAW نزدیک شده و ما توضیح خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

برای خرید اکانت قانونی این بازی کلیک کنید : اکانت قانونی بازی AEW Fight Forever

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *