مقالات

حالت عکس Assassin’s Creed Mirage تایید شد

یوبی سافت تایید کرده است که Assassin’s Creed Mirage با حالت عکس عرضه خواهد شد. این بازی دارای DLC نخواهد بود، اما برای بازیکنانی که می‌خواهند در مقایسه با بازی‌های اخیر AC مدتی را در دنیای کوچک‌تری سپری کنند، زنگ‌ها و سوت‌هایی خواهد داشت.

حالت عکس Assassin’s Creed Mirage به بازیکنان این امکان را می دهد که از بغداد “بصری خیره کننده” عکس بگیرند.

در جلسه اخیر Reddit Ask-Me-Anything، Jean-Luc Sala از یوبی سافت گفت که بازیکنان «فرصت های زیادی» برای استفاده از حالت عکس AC Mirage خواهند داشت، به خصوص به این دلیل که پس زمینه ای «بصری خیره کننده» از بغداد باستان دارد. سالا افزود: “شما همچنین می توانید از شترمرغ های عربی منقرض شده در سافاری عکس بگیرید.”

حالت عکس AC Mirage دارای همان مجموعه ویژگی‌هایی است که در Valhalla مشاهده می‌شود، با یک فیلتر نوستالژیک AC1. طرفداران نه تنها می توانند بازی را با فیلتر AC1 انجام دهند، بلکه می توانند با فیلتر اعمال شده عکس بگیرند.

در جایی دیگر از AMA، یوبی سافت توضیح داد که چرا باسیم، قهرمان داستان، با وجود داشتن Eagle Vision، یک عقاب خواهد داشت. سازنده گفت که AC Mirage همچنین به این سوال پاسخ خواهد داد که چرا Basim در Valhalla عقاب ندارد و اهمیت این همراه را در بازی آینده توضیح خواهد داد.

برای اطلاع بیشتر از این بازی وارد شوید : نقشه بازی Assassin’s Creed Mirage چه قدر بزرگ است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *