مقالات

تفاوت FIFA با EA Sports FC 24

تفاوت FIFA با EA Sports FC 24

در انحراف جسورانه از سنت، EA Sports با نام تجاری نمادین FIFA خداحافظی می کند و با راه اندازی EA Sports FC 24 عصر جدیدی از فوتبال مجازی را آغاز می کند. انتقال از FIFA 23 به EA Sports FC 24 با موج جدیدی از فوتبال همراه است. ما در این مبحث به تفاوت FIFA با EA Sports FC 24 اشاره خواهیم کرد در نتیجه تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید .‌

پیشرفت‌ها و نوآوری‌هایی که نوید تعریف مجدد تجربه بازی فوتبال را برای بازیکنان در سراسر جهان می‌دهند. بیایید به تغییرات و ویژگی‌های کلیدی بپردازیم که EA Sports FC 24 را از نسخه‌های قبلی خود متمایز می‌کند. 

تغییر نام‌  EA Sports FC 24

 محسوس ترین تغییر در نام خود بازی است. فرنچایز فیفا، که برای دهه‌ها جایگاه برجسته‌ای در عرصه بازی‌های فوتبال داشته است، با EA Sports FC 24 جایگزین شده است. این امر با انقضای قرارداد مجوز با فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا، ضروری بود. با وجود تغییر نام تجاری، ماهیت اصلی بازی در ارائه یک تجربه فوتبال معتبر و همه جانبه ریشه دارد.

مکانیک گیم پلی جدید

  در EA Sports FC 24 فقط یک تغییر آرایشی ارائه نمی دهد. مکانیک های گیم پلی را معرفی می کند که هدف آن متحول کردن دنیای فوتبال مجازی است. یکی از ویژگی‌های برجسته، معرفی سبک‌های بازی است که بازیکنان را با ویژگی‌های منحصربه‌فردی که بازتاب سبک‌های بازی واقعی آن‌ها است، آغشته می‌کند. از پاور شات امضای Erling Haaland گرفته تا سایر توانایی‌های متمایز، Playstyles لایه‌ای از اصالت و فردیت را به بازیکنان اضافه می‌کند و غوطه‌ور شدن در زمین را افزایش می‌دهد.

اضافه شدن سیستم Evolutions تجربه بازی را بیشتر می کند. بازیکنان اکنون می توانند با تکمیل اهداف سفری را برای رشد آغاز کنند که به آنها امکان می دهد آمار خود را افزایش دهند و حتی ظاهر کارت های خود را سفارشی کنند. این ویژگی پویا، پیشرفت بازیکن را به نمایشی بصری از سفر آنها تبدیل می‌کند و هر کارت را به نمادی از موفقیت تبدیل می‌کند.

تفاوت FIFA با EA Sports FC 24

 استقبال از تنوع با تیم نهایی

 در EA Sports FC 24 با ادغام بازیکنان مرد و زن در حالت Ultimate Team، کنوانسیون ها را به چالش می کشد. این حرکت پیشگامانه به گیمرها اجازه می‌دهد تا تیم‌های ترکیبی بسازند و شکاف جنسیتی را که زمانی تجربه‌های فوتبال مجازی را از هم جدا می‌کرد، پر کنند. گنجاندن بازیکنان زن و مرد نه تنها مجموعه گزینه ها را گسترش می دهد، بلکه راه هایی را برای استراتژی ها و هم افزایی های جدید باز می کند و به یک محیط گیم پلی فراگیرتر و هیجان انگیز کمک می کند.

آیا می توان FIFA 23 را با FIFA 24 بازی کرد؟

 بله، مطمئناً می توانید. اگرچه زمانی که فیفا جدید شروع به کار کرد، به‌روزرسانی‌های مداوم در مورد عملکرد زنده باشگاه‌ها، بازیکنان و تبلیغات/محتوای جدید در FUT برای FIFA 23 به FIFA 24 تعویض می‌شود.

 گیم پلی EA FC 24 یک تجربه آشنا با تفاوت های قابل توجه

 در حالی که EA Sports FC 24 ماهیت تکرارهای قبلی فیفا را حفظ کرده است، مجموعه ای از تغییرات را ارائه می دهد که به یک تجربه بازی دقیق و همهجانبه کمک می کند. این بازی دارای انیمیشن های پیشرفته، جزئیات بصری واقع گرایانه و سبک های بازی پیچیده است که همگی توسط موتور پیشرفته Frostbite پشتیبانی می شوند. این بازی چه رابط کاربری اصلاح شده باشد و چه معرفی بهبودهای حالت شغلی، مانند مشارکت نمایندگان و مدیریت کادر مربیگری، بازی به طور مداوم عناصر جدیدی را برای جذب بازیکنان معرفی می کند.

آیا FIFA 23 بخشی از EA Sports است؟

  بازی FIFA 23 یک بازی ویدئویی فوتبال است که توسط EA Sports منتشر شده است. این سی امین قسمت از سری FIFA است که توسط EA Sports ساخته شده است، آخرین قسمت تحت عنوان FIFA، و در 30 سپتامبر 2022 در سراسر جهان برای Nintendo Switch، PlayStation 4، PlayStation 5، Windows، Xbox One و Xbox Series X/ منتشر شد .

آیا EA FC 24 همان FIFA 23 است؟

 انتقال از FIFA 23 به EA Sports FC 24 با موج جدیدی از پیشرفت‌ها و نوآوری‌ها همراه است که نوید تعریف مجدد تجربه بازی فوتبال را برای بازیکنان سراسر جهان می‌دهد.

جام جهانی فیفا ۲۴ 

 به جای پرداخت میلیون ها دلار به فیفا برای حفظ حق قرار دادن آن نامه ها روی جعبه، آنها اکنون در لیگ های سراسر جهان سرمایه گذاری می کنند. اسمورت اما یک نقطه ضعف بزرگ نیز وجود دارد: جام جهانی فوتبال دیگر بخشی از بازی‌های EA نخواهد بود. ما می توانیم بزرگترین تورنمنت فوتبال را منحصراً در فیفا انجام دهیم .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *