مقالات

تاریخ انتشار، گیم پلی، ورزشکار روی جلد، و ویژگی‌های بازی EA Sports FC 24

آیا EA Sports FC 24 دارای VAR به عنوان یک ویژگی جدید خواهد بود ؟

همانطور که قبلتر در مقاله نام جدید سری بازی ها فیفا توضیح دادیم سری بازی های فیفا با نام جدید دیگر قرار است روانه بازار شوند و میتوانیم اکنون اولین نگاه خود را به گیم پلی EA Sports FC 24 داشته باشیم! علاوه بر این، تاریخ انتشار EA Sports FC 24 نیز 24 سپتامبر بر روی تمامی پلتفرم ها مشخص شده است.

EA تمام نشده است، زیرا ما همچنین لیستی از ویژگی‌های جدیدی که EA در این بازی سال فوتبالی خود به میز می‌آورد، داریم. همچنین فاش شده است که ورزشکار روی جلد EA Sports FC 24 هیچ کس دیگری نیست بجز Erling Haaland بازیکن منچستر سیتی!

EA SPORTS نحوه بازی و لذت بردن مردم از فوتبال را تغییر داده است، و فناوری‌های جدید و پیشرفته باعث می‌شود EA SPORTS FC™ 24 واقع‌گرایی بی‌نظیری را در هر مسابقه ارائه دهد. EA SPORTS FC™ 24 شامل:

ویژگی های EA Sports FC 24:

HyperMotionV* تاکنون بزرگترین قدم به جلو ما در واقعیت است، که انتقال ریتم و هیجان فوتبال واقعی را به بازی جهانی از طریق داده‌های حجمی بیش از 180 بازی فوتبال حرفه‌ای مردان و زنان امکان می‌دهد تا بیش از همیشه حرکات واقعی را در داخل بازی نمایش دهد.

PlayStyles بهینه‌سازی شده توسط Opta ورزشکاران را ابعاد می‌دهد و فراتر از رتبه‌بندی کلی است تا توانایی‌های درون زمینی را که بازیکنان را خاص می‌کند، زنده کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند.

موتور Frostbite™ بهبود یافته، با جزئیاتی واقعی، بازی جهانی را ارائه می‌دهد و از طریق طراحی مدل‌های بازیکنان، انیمیشن‌های پیوسته و ویژگی‌های بصری منحصر به فرد، سطح جدیدی از محیط‌زیست را به ارمغان می‌آورد که هر بازیکن را ویژه می‌کند. کیت‌ها اکنون مثل مواد واقعی حرکت می‌کنند، با توجه به قدم زدن بازیکن، در هنگام تغییر جهت حرکت، و همراه با بازیکن در جریان بازی جریان پیدا می‌کنند.

تیم نهایی:

تحولات : با استفاده از انقلابی‌ترین امکانات تیم نهایی (Ultimate Team™ Evolutions)، اساطیر باشگاه خود را توسعه دهید و بازیکنان خود را بهبود بخشید. با انجام اهداف، مهارت‌های فردی، سبک بازی، امتیاز کلی و حتی ظاهر آیتم‌های بازیکنان خود را افزایش دهید.

فوتبال بانوان : Ultimate Team™ اتحاد دو نیمه بازی جهانی را فراهم می‌کند و باعث می‌شود فوتبال مردان و زنان روی یک زمین بازی کنند و دنیایی جدید از راه‌هایی برای ساختن تیم ایده‌آل خود را فراهم می‌کند.

شغل بازیکنی و مربی گری :

حرفه بازیکنی : مسیر شغلی رویایی خود را با کمک Player Agent جدید ترسیم کنید و در زمین با سیستم شخصیت ابداع شده که بر اساس همه سبک های جدید PlayStyles ساخته شده است، در زمین تکامل پیدا کنید.

مربی : با کنترل بیشتر بر تاکتیک‌های خود، مربیانی که به شما کمک می‌کنند چشم‌انداز خود را پیاده‌سازی کنید، و ویژگی‌های تمرینی جدید را برای به دست آوردن بهترین نتیجه از تیم خود در روز مسابقه، باشگاه خود را به سمت شکوه هدایت کنید.

باشگاه ها و ولتا فوتبال:

از ورزشگاه تا خیابان، با دوستان خود در باشگاه‌ها و فوتبال VOLTA™ در EA SPORTS FC™ 24 با قابلیت چندپلتفرمی به بازی بپیوندید. با وجود معرفی فرمت فصلی جدید برای باشگاه‌ها که در پلی آفها به اوج خواهد رسید، و معرفی PlayStyles برای توسعه واقع‌گرایانه‌تر بازیکنان، اکنون می‌توانید به طرقی واقعیت به‌سان بازی کنید و به تنظیمات شخصیت خود بیش از همیشه دسترسی داشته باشید.

وضعیت بنیانگذاران EA SPORTS FC 24:

EA SPORTS اعلام کرده است که وضعیت بنیانگذاران را برای جشن گرفتن از طرفدارانی که در ابتدای یک دوره جدید برای بازی جهانی فوتبال به EA SPORTS FC™ می‌پیوندند، معرفی می‌کند. طرفدارانی که تا تاریخ 1 نوامبر 2023 EA SPORTS FC™ 24 را بازی کنند، به عنوان بنیانگذاران FC** شناخته شده و امتیازاتی از جمله نشان مخصوص بنیانگذاران و کیت اختصاصی برای نشان دادن وضعیت خود برای سال‌های آینده را به دست می‌آورند. علاوه بر این، بنیانگذاران FC دسترسی به مجموعه‌ای از مزایای منحصر به فرد بنیانگذاران در طول EA SPORTS FC™ 24 و پس از آن را خواهند داشت. آماده شوید تا با این فرصت یک بار، بهترین چیزهایی که EA SPORTS FC ارائه می‌دهد را باز کنید و از ابتدای راه حضور داشته و به عنوان بنیانگذار FC شناخته شوید.

EA Sports FC 24 در تاریخ 24 سپتامبر از طریق پلتفرم‌های PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S، Switch و PC عرضه خواهد شد.

برای خرید اکانت قانونی این بازی وارد لینک شوید : اکانت قانونی و ظرفیتی EA Sports FC 24 Ultimate Edition

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *