مقالات

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank : Rift Apart

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank: Rift Apart

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank : Rift Apart

 بازی Ratchet & Clank: Rift Apart دارای مجموعه عظیمی از سلاح‌ها است که می‌توان آن‌ها را تراز کرد و این روند را می‌ توان به چند روش تسریع کرد.

در سال 2021، Ratchet and Clank: Rift Apart به طور انحصاری بر روی پلی استیشن 5 توسط Insomniac Games منتشر شد که در آن بازیکنان کنترل Ratchet ، یک جونده بیگانه نسبتاً باهوش، و Clank را بر عهده دارند. دستیار رباتیک او از طریق آنها، بازیکنان بین کهکشان‌ها/سیاره‌ها می‌پرند و در حالی که با تعداد زیادی از دشمنان مبارزه می‌کنند، وارد انواع هیجینکس‌های بین کهکشانی می‌شوند. به طور کلی مورد استقبال قرار گرفت و به دلیل ضربات داستانی قوی‌اش که ابعاد متعدد، سیارات، و مجموعه‌ای از زیبایی‌شناسی متفاوت ایجاد می‌کرد، مورد تحسین قرار گرفت. و حتی دیدن آن بسیار زیبا است – Rift Apart دارای گرافیک بسیار تمیز و همچنین نمایشی کاملاً برش داده شده از آنچه PlayStation 5 توانایی داشت. در ادامه به بررسی بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank : Rift Apart خواهیم پرداخت در نتیجه با ما همراه باشید .

در ژوئیه 2023، Rift Apart برای رایانه شخصی منتشر شد و فروش مناسبی داشت و همچنین باگ‌های زیادی داشت که منجر به افزایش محبوبیت شد. در حالی که خود بازی به خصوص طولانی نیست، بسیاری از فعالیت‌های آخر بازی بازیکنان را مشغول می‌کند (مانند جمع‌آوری راریتانیوم مورد نیاز برای ارتقاء اسلحه‌ها و سایر وسایل تا حد امکان). اما، با 20 سلاح مختلف، تراز کردن همه آنها می تواند بسیار زمان بر باشد.

چالش های آرنا @ Zurkie’s

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank: Rift Apart

اول از همه در Rift Apart، باس‌ها راه بسیار خوبی برای بالا بردن سریع سلاح‌ها هستند. آنها نه تنها با دادن پیچ و مهره به بازیکنان (یکی از ارزهای موجود در بازی) برای قهرمانان ما مفید هستند، بلکه استخراج اسلحه XP بسیار ساده است. پس از اتمام بازی معمولی اولیه Rift Apart، بازیکنان می‌توانند به Gastropub و Battleplex Zurkie در ابعاد Rivet بروند و جنون‌های بعد از بازی را تجربه کنند.

پس از رسیدن، بازیکنان می‌توانند در جام برنز و متعاقباً در جام‌های نقره و طلا از انواع مختلف شرکت کنند. در این آزمایش‌ها، Ratchet و Clank باید پارامترهای بسیار خاصی را برآورده کنند، اما برای کار سخت خود پاداش دریافت می‌کنند. بهترین بخش این است که همه اینها قابل تکرار هستند. ناگفته نماند که بازدید مجدد از برخی از این سیارات زیبا و نمادین بدترین کاری نیست که در حین کار انجام دهید.

پیچ و مهره طلا

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank: Rift Apart

 هر بار که بازیکنان پیچ‌های طلای زورکی (یک منبع محدود) را پیدا می‌کنند، می‌توانند قفل‌های تقلب‌های جدید و/یا چندین حالت را برای سلاح‌های خود باز کنند، از جمله سلامتی بی‌نهایت و مهمات بی‌نهایت. به طور خاص، Rift Apart دارای 25 پیچ طلایی است که بین هر 9 سطح پخش شده است که برخی از آنها کاملاً مستقیم هستند در حالی که برخی دیگر اینگونه نیستند. اما زمانی که بازی بی‌نهایت تقلب مهمات باز شد، بازیکنان می‌توانند اسلحه‌ها را عوض کنند و تمام جهنم‌ها را بر سر دشمنان آزاد کنند، در حالی که سلاح XP را به دست می‌آورند تا هر سلاحی را که دلشان می‌خواهد بالا ببرند.

هنگامی که یک سلاح خاص در سطح پنج قرار گرفت، بازیکنان می‌توانند هر گزینه‌ای را در چرخ دسترسی سریع عوض کنند، زیرا در این صورت می‌توانند به‌طور متوالی پیشرفت بیشتری به سمت آن تفنگ بعدی کسب کنند. بهترین از همه، اینها چالش های تکرار شونده با چندین لایه (برنز / نقره / طلا) هستند.

راریتانیوم

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank: Rift Apart

 راریتانیوم از جمله مواردی است که در Rift Apart به سختی می‌توان با مواد آخر بازی به دست آورد. در حالی که پیچ‌های طلا منبع اصلی مورد نیاز برای باز کردن قفل بسیاری از سلاح‌ها هستند، راریتانیوم برای پیشرفت این سلاح‌ها به حداکثر پتانسیل خود مورد نیاز است. این کریستال‌های آبی را می‌توان در سرتاسر Rift Apart یافت، اما همانطور که از نام آن پیداست، کمی هستند.

برخی از آنها به راحتی قابل دسترسی هستند و اغلب در معرض دید ساده از جعبه ها بیرون می آیند، در موارد دیگر کمی کاوش و خرد کردن مورد نیاز است. Raritanium نیز نوعی MVP است. بدون این ارتقاء، بازیکنان نمی توانند سلاح های خود را ارتقا دهند و برخی از این نکات از بین خواهند رفت.

ست زره کاپیتان استارشیلد

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank: Rift Apart

در ادامه ی مقاله ی بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank : Rift Apart به ست زره کاپیتان استارشیلد می رسیم . مجموعه‌های زرهی متعددی را می‌توان در Rift Apart به دست آورد، که بسیاری از آن‌ها به کمی تمرین پا نیاز دارند. چند مورد از این گزینه‌ها باعث می‌شود تا مزرعه XP کمی کمتر از دردسر باشد. در میان تمام عناوین متعدد در جهان Ratchet و Clank، مجموعه زره Captain Starshield ادای احترامی به عنوان Ratchet Deadlocked در سال 2005 دارد. به طور خاص، کاپیتان استارشیلد یک قهرمان از متروپلیس در کروان بود.

استفاده کنندگان از این مجموعه زره با 20% افزایش در ALL XP به دست آمده پاداش دریافت می کنند، که می تواند کار را برای کسانی که می خواهند سلاح ها را سریع تر به کار ببرند، سرعت بخشد. به دست آوردن تمام قطعات این مجموعه کمی پیچیده تر است، زیرا بازیکنان باید به ابعاد بسیار خاص جیب بروند. در حالی که صرفا جنبه آرایشی دارد، مزایای XP آن را به یکی از مفیدترین بازی ها تبدیل می کند. در نهایت، همچنان به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌های زرهی در Rift Apart به عنوان یک کل در نظر گرفته می‌شود.

سرماخوردگی

بهترین راه برای ارتقاء سطح سلاح ها در Ratchet & Clank: Rift Apart

 این یک استراتژی خاص است که می تواند برای پرورش سلاح XP در Rift Apart استفاده شود، اما به یک تفنگ خاص بستگی دارد. مهمتر از همه، اولین چیز این است که بازیکنان باید از raritanium فوق الذکر برای ارتقای کامل سلاح Cold Snap استفاده کنند. این باید یکی از اولین اسلحه‌هایی باشد که بازیکنان روی آن تمرکز می‌کنند، زیرا کاربرد بسیار خوبی دارد. از آنجا، بازیکنان باید چالش “Twice-As-Nice” را در مسابقات طلا تکمیل کنند. بازیکنان پس از تکمیل، 30 راریتانیوم دریافت خواهند کرد، و بهتر از همه، اگر احساس «شرور» داشته باشند، می‌توانند از تقلب نیز استفاده کنند (مهمات بی‌نهایت در این زمینه بسیار مفید است).

پس از ورود به میدان، راتچ از Cold Snap برای منجمد کردن باس استفاده می‌کند و سپس از هر سلاحی که می‌خواهد در موجودی خود استفاده می‌کند تا او را شکست دهد و در نتیجه سلاح‌های مورد نظر خود را خیلی سریع تراز کند. در حالی که مقدار دقیق XP قابل تولید نامشخص است، این یک امتیاز بزرگ است که باعث صرفه جویی در زمان می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *