مقالات

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2 : با دانستن بهترین اسلحه‌های بازی Remnant 2، می‌توانید بدانید که کدام یک از بهترین تفنگ‌های بازی Remnant 2 را برای شخصیت خود انتخاب کنید تا بهترین ساختارها (بیلد) را داشته باشید.

بهترین اسلحه‌های بازی Remnant 2 کدامند ؟

در بازی تیراندازی همکارانه فوق‌العاده Gunfire Games، اسلحه‌های شما در قالب تفنگ‌های بلند، اسلحه‌های دستی و اسلحه‌های نزدیک قرار دارند. و اگرچه به نظر می‌رسد محدود باشد، می‌توانیم به شما تضمین کنیم که چنین نیست. در این بازی بیش از 80 اسلحه وجود دارد، و راهنمای بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2 ما اسلحه‌های متوسط را کنار می‌گذارد تا به شما نشان دهد که چه اسلحه‌هایی را باید در حالت برخورد استفاده کنید.

به‌کارگیری توانمندی‌های مرتبط با بهترین تفنگ‌ها یا استفاده از اسلحه‌های نزدیک برای حمله به دشمنان، برای بازی Remnant 2 روی پلتفرم‌های PC، PS5 یا Xbox Series X|S بسیار حیاتی است. شما همچنین ممکن است بخواهید از بهترین مد‌ها و بهترین میوتاتورهای Remnant 2 استفاده کنید تا توان حمله‌ای خود را بیشتر افزایش دهید. این بررسی تخصصی از بهترین اسلحه‌ها در Remnant 2 از ساعت‌ها بازی کردن بهره‌مند شده است. تنها در بررسی Remnant 2 ما حدود 50 ساعت زمان گذاشته شده است.

بهترین اسلحه‌های Remnant 2

19 اسلحه‌ی برتر Remnant 2 واقعاً شاهکاری از ظرافت خلاقانه Gunfire Games هستند. بگیرید که شما به دنبال چیزی بی‌رنگ از این دنیا یا چیزی که در سرزمین عجیب‌وغریب‌ها جا می‌گیرد هستید، همچنان اسلحه‌ای از رده بالایی وجود دارد که به هر تخیلی جان می بخشد .

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

1. XMG57 Bonesaw

برای شروع لیست بهترین اسلحه‌های Remnant 2 ما، باید بگوییم که این تنها تفنگ بلندی است که شما برای 15 ساعت آینده، شاید بیشتر، نیاز دارید. این چیز دیگری نیست جز XMG57 Bonesaw، اسلحه‌ی ابتدایی پزشک. اگر این کلاس را در ابتدا انتخاب نکردید، می‌توانید این اسلحه را با 1,000 تخمینه خریداری کنید.

به طور تصادفی، ما پزشک را یکی از بهترین کلاس‌ها در بازی می‌دانیم به دلیل توانایی‌ها و این تجهیزات. با 150 گلوله در مگازین و 150 گلوله اضافی در انبار، شما بسیاری از گلوله‌ها را دارید که می‌توانند دشمنانتان را به تمامیت پای خود ببرند. همچنین، هنگامی که مد‌هایی مانند Hotshot و میوتاتورهایی مانند Momentum یا Deadly Calm را اضافه می‌کنید، یک موجود تیراندازی سریع خواهید داشت.

تنها سعی کنید زمانی که دارید شارژ مجدد می‌کنید، ضربه نخورید. احتمالاً می‌توانید منتظر شارژ مجدد آن باشید و در حین آن ممکن است یک فیلم روی Netflix تماشا کنید.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

2. Nightfall

تفنگ Nightfall می‌تواند با استفاده از موادی به نام Cursed Dream Silks تولید شود که از مرگ اژدهای شب در لوسومن به دست می‌آید. اگرچه آمارهای پایه‌ای آن چیز خارق‌العاده‌ای نیستند، مد منحصر به فرد آن به نام Dreamweaver، کمبود آن را جبران می‌کند.

هنگام فعال‌سازی، این اسلحه دارای گلوله‌های بی‌نهایت، افزایش 35٪ در سرعت تیراندازی و 10٪ جذب انرژی از دشمنان می‌شود. بله، همچنین به صورت کاملاً اتوماتیک تبدیل می‌شود و شما را در حالت حرکتی سخت‌تر به اصابت می‌کند. چه چیزی برای ورود به دنیای سایه!

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

3. Aphelion

اَفلیون یک اسلحه با ظاهر بسیار جذاب است که می‌توانید با شکست دادن رئیس Sha’hala Guardian در منطقه N’erud به دست بیاورید. با این حال، شما باید روش کشتن جایگزین را تکمیل کنید که شامل دریافت Override Pin است.

این تفنگ آینده‌نگر دارای مد Supernova است که یک شعله متحرک ایجاد می‌کند که هر چیزی که به آن برخورد می‌کند را می‌سوزاند. علاوه بر این، شلیک پایه‌ای آن، یک تابش نیم‌ماهی که می‌تواند انفجاری حتی بزرگ‌تر را فعال کند.

یکی از معایب تنها دریافت این اسلحه این است که به دلیل داستان، کلیه منطقه N’erud در دسترس نخواهد بود. بنابراین، شما باید تنها در نظر بگیرید که برای این کار بروید پس از اینکه همه چیز را در بازی خود کشف کرده‌اید (مگر اینکه بخواهید بازی را دوباره شروع کنید یا حالت ماجراجویی را امتحان کنید).

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

4. Sagittarius

تیرانداز کوسه (Sagittarius) یک کمان بلند است که به عنوان پاداش برای حل تمام معماها در کلیسای نیشان‌ها در منطقه Yaesha در دسترس است. شما می‌توانید دکمه شلیک را برای مدت طولانی‌تری نگه دارید تا تیر خود را شارژ کرده و تیراندازی قوی‌تری داشته باشید.

با این حال، مد منحصر به فرد آن به نام Starfall، خصوصیت منحصر به فرد این تفنگ است. این تفنگ یک تیر می‌شل و در منطقه‌ای قطره‌های ستاره‌ای را پخش می‌کند. اگر موفق به گروه‌بندی دشمنان باشید یا در مکان‌های تنگ دست باشید، پروژه‌ها می‌توانند به سرعت با آنها کار کنند.

5. Chicago Typewriter

Chicago Typewriter از بازی اول به این بازی بازگشته است. این تامی گان قدیمی دارای سرعت بالای تیراندازی و 80 گلوله در مگازین است، با 240 گلوله اضافی. سرعت بالای کلاسیک و توانایی تیراندازی به دشمنان در اینجا نیز همانند بازی اصلی بسیار عالی است، به همین دلیل وارد این لیست شده است.

راهنمای ما در مورد چگونگی باز کردن دروازه Ward 13 در Remnant 2 شما را از طریق چگونگی دریافت تفنگ و لباس Leto Mark II هدایت می‌کند. هر دوی این‌ها می‌توانند به تجهیزات و لوداوت شما افزوده شوند تا یک ساختار قوی را ایجاد کنند.

6. Merciless

تفنگ Merciless می‌تواند از رئیس مبتلا به Corrupted Ravager در مبارزه با Remnant 2 بدست آید. به طور خاص، شما باید به Ravager اجازه دهید که Doe را بخورد قبل از اینکه آن را بکشید. پس از مرگ رئیس، می‌توانید مواد مورد نیاز برای این اسلحه را تبادل کنید.

فلشت‌های آن اگر به طور مداوم شلیک کنید، آسیب خون‌ریزی ایجاد می‌کنند. علاوه بر این، مد منحصر به فرد آن به نام Bloodline، یک انفجار نفوذی با احتمال بالایی برای ضربات مهم ایجاد می‌کند. همچنین، ضربه‌های پروژه‌ها با عبور از تعداد بیشتری از دشمنان، در آسیب زدن نیز افزایش می‌یابد.

7. Crescent Moon

تعداد کمی از اسلحه‌ها به اندازه Crescent Moon کشنده هستند. شما می‌توانید این موضوع را کشف کنید اگر به Nimue با Dreamcatcher زدید در حالی که او خواب است و شما قادر به استفاده از مد Moonlight Barrage آن خواهید بود.

هنگامی که فعال است، تیراندازی‌های اصلی شما، تیراندازی‌های شارژی، سرعت تیراندازی و سرعت شارژ مجدد را بهبود می‌بخشد. علاوه بر این، دشمنانی که به آنها شلیک می‌کنید تیر را به شما بازمی‌گردانند و بخشی از نقاط سلامتی شما را نیز بازیابی می‌کنند.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

8. Crossbow

یکی از محبوب‌ترین اسلحه‌های بازی اصلی به این بازی بازگشته است. تفنگ کمان دارای مد منحصر به فرد نیست، اما همچنان آسیب قابل قبولی وارد می‌کند. همچنین نسبتاً دقیق است و می‌تواند هدف‌ها را در فواصل بزرگ ضربه بزند.

شما می‌توانید این تفنگ را با حل معمای باغ‌های امپراتوری به دست آورید که دستگاه شیار داری مشابه آنچه در معمای Remnant 2 پیش می‌آید دارد.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

9. Alpha/Omega

Alpha/Omega ممکن است یکی از بهترین اسلحه‌های Remnant 2 باشد، اما تنها در پایان بازی قابل دستیابی است. به دقت، موادی که برای شما لازم است، Forgotten Memory نام دارد و از رئیس نهایی داستان کمپین به دست می‌آید.

Alpha/Omega یک تفنگ تاک تفنگی است، با این وجود باید دکمه شلیک را فشار دهید تا یک مجموعه از پنج تیر انرژی شلیک کنید (هر ضربه همچنین زمان شارژ را کاهش می‌دهد). مد منحصر به فرد این سلاح به نام Beta Ray، هزینه‌ها (به معنای واقعی و انتقادی) را پرداخت می‌کند، زیرا علامت‌ها را روی هدف‌های شما ایجاد می‌کند. شارژ مجدد یا تعویض اسلحه همچنین این علامت‌ها را منفجر کرده و هر دشمنی که بمیرد هم از مهارت ها و هم از تیر خود استفاده مجدد می‌کند.

به طور کلی، استراتژی بازی شما شامل ایجاد علامت روی تعداد بیشتری از دشمنان، شارژ مجدد یا تعویض اسلحه، تماشای انفجارها و به دست آوردن کمی از توانایی مد می‌شود تا بتوانید دوباره قابلیت را فعال کنید.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

10. MP60-R

تفنگ زیر‌ماشینی MP60-R، پس از باز کردن صندوق ایمنی فورد در Ward 13 قابل دستیابی است. این محفظه به شما یک کلید می‌دهد که یک اتاق بار را باز می‌کند که در آن این تفنگ زیر‌ماشینی را پیدا خواهید کرد.

این یکی از تعداد کمی از تفنگ‌های دستی تمام‌اتوماتیک (به عبارت دقیق تر، تفنگ‌های دستی/سلاح‌های کوچک) است. به یاد داشته باشید که برد مؤثر و ترتیب لرزش آن به معنای نیاز به نزدیک‌تر شدن به هدف‌های خود است.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

11. Sorrow

Sorrow یک تفنگ کمان دستی است. شما می‌توانید این تفنگ را داشته باشید اگر تعبیر مناسبی کنید Tear of Kaeula را بردارید، که به طور تصادفی یکی از بهترین حلقه‌ها در بازی است چرا که +2 شارژ Relic را اضافه می‌کند. اگر از اثرات آن خوشتان نمی‌آید، می‌توانید به NPC Meidra در Yaesha – Dappled Glade بروید تا حلقه را برای Sorrow معامله کنید.

مد منحصر به فرد Sorrow به نام Eulogy به شما اجازه می‌دهد تا پیکان‌ها را از دشمنانی که به تازگی شلیک کرده‌اید بازخوانی کنید. این کار آسیب اضافی به دشمنان واقعیت می‌آورد، در عین حال نقاط سلامتی و رزروهای تیراندازی شما را نیز بازنشانی می‌کند.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

12. Cube Gun

با گلوله‌های بی‌نهایت و مدی که به شما سپر متخصصی می‌دهد، می‌توانید ببینید چرا تفنگ مکعب تنها با توجه به ایده‌اش یکی از بهترین اسلحه‌های Remnant 2 تلقی می‌شود. این تفنگ دستی مکعب‌های انرژی حقیقی را شلیک می‌کند و آسیب خوبی وارد می‌کند، به ویژه در فواصل نزدیک. هر چند ممکن است گرمایی شود، اما مکعب‌ها بلافاصله به سمت شما برگشته و پس از ضرب هدف، به اتمام نمی‌رسید، به این معنا که شما هیچ وقت گلوله ندارید. قابلیت‌های دفاعی این اسلحه نیز بسیار کمک‌کننده هستند، زیرا سپر مکعب به شما یک دیوار تلف کننده آسیب می‌دهد که می‌تواند تا 500 امتیاز آسیب را بعد از فعال‌سازی جذب کند.

برای دریافت تفنگ مکعب، باید رئیس Labyrinth Sentinel را شکست دهید که یک Prism Conflux را به شما داده و این یکی از موادی است که برای ساخت این اسلحه نیاز دارید. بعد از انجام این کار و جمع‌آوری هفت Lumenite Crystals و 650 Scrap، به سوی McCabe بروید و قادر به ساخت تفنگ مکعب با او خواهید بود.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

13. Enigma

ما فکر می‌کنیم که Enigma یکی از بهترین اسلحه‌های Remnant 2 است به دلیل نحوه عملکرد آن. تنها کاری که باید انجام دهید، فشردن دکمه شلیک است و این تفنگ جریانی از الکتریسیته را ایجاد می‌کند که دشمنان نزدیک را سوخت می‌دهد. همچنین برای ربات‌ها، دورویدها و هر چیزی که دارای سپر است بسیار مناسب است.

در مورد مد منحصر به فرد آن، Chaos Driver، به شما اجازه می‌دهد که ردیف‌های چندگانه را بر روی سطوح (به عبارت دقیق تر، زمین، دیوارها یا خود دشمنان) ایجاد کنید. ردیف‌های متصل به هم سپس به طور مداوم الکتریسیته شلیک می‌کنند. اگر بازی Destiny 2 را بازی کرده‌اید، این مشابه داشتن یک Anarchy کوچک موقت است.

شما می‌توانید Enigma را با رفتن به پورتال متغیر در Labyrinth بدست آورید. منتظر باشید تا مقصد به مقصد آسمان خالی تغییر کند، با یک لبه فراتر از آن. از طریق آن رفته وقتی منظر به راست تر می‌پردازد، به طور عجیبی به همان اندازه که یک پل شروع به شکل‌گیری می‌کند سقوط خواهید کرد. پس از از بین بردن چند دشمن، مواد Cipher Rod را پیدا خواهید کرد که به شما اجازه می‌دهد Enigma را بسازید.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

14. Meridian

Meridian همزمان یک تفنگ دستی و یک انفجار کوچک جیبی است که می‌تواند یا از سطوح بپرتابد یا با ضربه مستقیم منفجر شود. با وجود عجیب مراحل به دست آوردن آن، به مدت 90 دقیقه باید صبر کنید تا آب یک اتاق مخفی در کانالها پر شود.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

15. Labyrinth Staff

چوب لابیرینت در، به عبارت دقیق، منطقه لابیرینت پیدا می‌شود. به خصوص، شما باید به منطقه با پورتال متغیر برسید. در سمت چپ شما می‌توانید از پایین رفتن به یک مجموعه از پلتفرم‌ها را داشته باشید. این منجر به یک نبرد با minibossی به نام Bastion می‌شود. پاداش خود در همان اتاق قرار دارد.

هر چند که Labyrinth Staff دارای یک مد منحصر به فرد نیست، اما ضربات با این اسلحه توانایی انتقال توانایی مد اضافی را دارند. علاوه بر این، یک حمله شارژی امواج شوک AoE در یک منطقه کوچک ایجاد می‌کند و برای شما توانایی تولید توانایی مد بیشتری دارد.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

16. Red Doe Staff

چوب سرخ Doe با استفاده از Antler Doe قابل ساخت است. این امکان برای شما وجود دارد اگر تصمیم دهید که رئیس مبتلا به Corrupted Ravager را شکست دهید (یعنی Doe را نکشیده‌اید). اثر Lifeline باعث می‌شود که حمله شارژ بعدی شما یک روح Doe را ایجاد کند که به سرعت جلوی شما دشمنان را پس دهد، در عین حال 10٪ نقاط سلامتی برای تیم شما تولید می‌کند. اگر یک چیزی همیشه به آن نیاز دارید، این یک مقداری بهبود ناگهانی درمان است.

17. Atom Smasher

یکی از بهترین اسلحه‌های Remnant 2، Atom Smasher، یک دسته‌بند تکنولوژی آینده است. این اسلحه آسیب عظیمی وارد می‌کند و دارای یک تغییر دهنده 11٪ نسبتاً مناسب برای لرزش است. علاوه بر این، مد Accelerator ، سرعت تمام حملات دستی را افزایش می‌دهد هنگامی که یک حمله شارژی انجام می‌دهید.

می‌توانید Atom Smasher را در Terminus Station پیدا کنید. شما باید عمیق‌تر به انبار نفتی نفوذ کنید تا به سرتاسر آن برسید. در آنجا، شما باید دیدار قطار را کامل کنید که شامل از بین بردن ده‌ها ربات در محدوده زمانی است.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

18. Assassin’s Dagger

شماره آدمکش برای کسانی است که دوست دارند از ساختارهای بیضه‌ای استفاده کنند، به دلیل مد Bloodthirst آن. برای دریافت آن، شما باید آیتم کوچکی به نام دنیای آدمکش را بردارید و سپس آن را به Nimue بدهید تا سلاح واقعی را بسازد. این فقط یکی از اقلام سری Nmuie سری مخفی Remnant 2 است که می‌توانید در بازی کشف کنید.

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2

19. Dreamcatcher

در نگاه اول، ممکن است به علت خروجی کم آسیب و مد Dreamwave بی‌ربطی از Dreamcatcher خیلی نخواهید انداخت. با این حال، در واقع یکی از بهترین اسلحه‌های Remnant 2 است. این به دلیل آن است که به بسیاری از اسرار منجر می‌شود، از جمله کمان ماه پیش‌بینی شده و کلاس Invader. مطمئن شوید که حداقل یک دوره انجام دهید که به Morrow Sanatorium منتهی می‌شود تا فرصتی برای بدست آوردن آن داشته باشید. می‌توانید در راهنمای quest و رئیس Nightweaver ما بیشتر بیاموزید.

کلام انتهایی

بهترین اسلحه‌ها و تفنگ‌های بازی Remnant 2: این موارد تمام اسلحه‌ها و تفنگ‌های Remnant 2 را که باید در دوره بازی خود استفاده کنید پوشش داد. Remnant 2 یکی از بهترین بازی‌های تعاونی از زمان‌های اخیر است و تنوع بزرگی از اسلحه‌های هیجان‌انگیز، یکی از دلایل اصلی آن است. برای دریافت نکات بیشتر در حین بازی، به راهنمای بهترین کلاس Remnant 2 و مقاله walkthrough Remnant 2 ما نیز نگاهی بیاندازید.

قبل از اینکه بروید، اطمینان حاصل کنید که با استفاده از یکی از بهترین کنترلرهای Xbox یا کنترلرهای PS5 که می‌توانید بیافتید، خودتان را محدود نمی‌کنید در حین استفاده از بهترین اسلحه‌ها در Remnant 2. با بهترین تجربه بازی ممکن در دستانتان، به خارج بروید و شروع به کشتن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *