مقالات

آیا Mortal Kombat 1 قابلیت بازی بین کنسول ها را دارد؟

در چند سال گذشته، امکان بازی با دوستان بدون توجه به پلتفرم، به طور کلی به روال معمولی تبدیل شده است. اکثر عناوین سرویس‌های زنده از این ویژگی بهره می‌برند، همچون فورتنایت یا کال آف دیوتی، و بسیاری از بازی‌های چندنفره دیگر این قابلیت را ارائه می‌دهند تا سرورها را زنده و قدرتمند نگه دارند. اما آیا بازی مورتال کمبت 1 امکان بازی مشترک دارد؟

تقریباً زمان ورود ما به تورنمنت نزدیک است، هنگامی که تاریخ انتشار مورتال کمبت 1 به سرانجام می‌رسد، و اگر مانند ما هستید، امیدواریم که بتوانیم در بتای مورتال کمبت 1 شرکت کنیم. با بازگشت بهترین سری بازی‌های مبارزه‌ای، امیدواریم که بتوانیم با دوستان خود بازی کنیم بدون توجه به کنسول موردعلاقه‌ی خود، به خصوص با تشکر از کد شبکه بازگشتی مورتال کمبت 1.

آیا در بازی مورتال کمبت 1 امکان بازی مشترک وجود دارد؟

ما انتظار داریم که حداقل امکان بازی مشترک بین Xbox Series X|S و PS5 در بازی مورتال کمبت 1 وجود داشته باشد. در ابتدا، در سؤالات متداول مورتال کمبت 1 یک نظریه آمده بود که امکان افزوده شدن بازی مشترک پس از انتشار وجود دارد، اما این موضوع پس از آن حذف شده است. با این حال، مورتال کمبت 11 امکان بازی مشترک بین Xbox و PlayStation را داشت.

اگرچه انتظار نمی‌رود که در زمان انتشار نسخه نهایی بازی مورتال کمبت 1 امکان بازی مشترک وجود داشته باشد، اما انتظار می‌رود که پس از انتشار این قابلیت به بازی اضافه شود، از طریق پاسخی در صفحه‌ی پرسش‌های متداول سایت مورتال کمبت. این اطلاعات پس از آن حذف شده و جایگزین شده است، و یک پیشنهاد مبنی بر اینکه نسخه بتای مورتال کمبت 1 امکان بازی مشترک را نخواهد داشت، مطرح شده است. می‌توانید پرسش و پاسخ اصلی را در زیر مشاهده کنید:

مورتال کمبت 11 نیز امکان بازی مشترک را ارائه داد، با این وجود، سه سال پس از انتشار اولیه آن انجام شد. این امکان محدود به PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X|S بود، در حالی که بازیکنان کامپیوتری و نینتندو سوییچ فقط می‌توانستند با سایر بازیکنان روی پلتفرم‌های مشابه خود بازی کنند. امیدواریم که با انتشار نهایی مورتال کمبت 1، بازیکنان کامپیوتری نیز بتوانند در بازی مشترک شرکت کنند، اما انتظار نداریم که اسویچ امکان بازی مشترک با پلتفرم‌های دیگر را به دلیل محدودیت‌های فنی داشته باشد.

آیا Mortal Kombat 1 باید Crossplay داشته باشد؟

بدیهی است، چرا که داشتن امکان بازی مشترک می‌تواند عمر هر بازی با تمرکز بر مسابقات چندنفره را افزایش دهد. در حالی که موفقیت سری بازی‌های مورتال کمبت به این معناست که واقعاً نیازی به داشتن امکان بازی مشترک برای بقای بازی نیست، اما این امکان به طور قابل توجهی باعث می‌شود که در دوره‌ی زندگی بازی به راحتی بازیکنان بتوانند در مراحل بعدی بازی مسابقاتی پیدا کنند.

زیرا معمولاً بازی‌های مورتال کمبت هر چهار سال یکبار منتشر می‌شوند، پیدا کردن بازیکنان آنلاین در مراحل بعدی بازی، به ویژه در دو سال آخر حضور بازی، دشوارتر خواهد بود. با معرفی امکان بازی مشترک، به حفظ فعالیت جامعه بازیکنان کمک می‌شود. با توجه به موفقیت مورتال کمبت 11، وجود بازی مشترک در مورتال کمبت 1 عمر عنوان آینده را به طور حتماً بیشتر خواهد کرد.

این تمام جزئیاتی است که در حال حاضر درباره‌ی بازی مشترک مورتال کمبت 1 داریم. پیش از انتخاب شخصیت اصلی‌تان از لیست شخصیت‌های مورتال کمبت 1، پیشنهاد می‌کنیم که درباره‌ی شخصیت‌های کامئویی مورتال کمبت 1 مطالعه کنید که قرار است به عنوان یک مکانیک جدید و مهم در این سری طولانی‌مدت معرفی شود.

همچنین در این مقاله بخوانید : هر آنچه که در مورد بازی Mortal Kombat 1 میدانیم – تاریخ انتشار و جزییات بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *