مقالات

آیا EA Sports FC 24 دارای VAR به عنوان یک ویژگی جدید خواهد بود ؟

آیا EA Sports FC 24 دارای VAR به عنوان یک ویژگی جدید خواهد بود ؟

EA Sports FC 24 در ماه سپتامبر راه اندازی می شود و هفته به هفته، با نزدیک شدن به D-Day، EA بینش بیشتری در مورد آنچه می توانیم از دوره جدید شبیه ساز فوتبال EA انتظار داشته باشیم به ما می دهد. با تمام ویدیوهای غواصی عمیق از هم اکنون تا تریلر رسمی رونمایی یک ماه پیش، شاهد اضافه شدن ویژگی های جدید زیادی به بازی بوده ایم. یکی از ویژگی هایی که هنوز مورد بحث قرار نگرفته این است که آیا EA آنقدر شجاع خواهد بود که VAR را به گیم پلی اضافه کند.VAR امروزه بخش مهمی از مسابقات فوتبال است و گنجاندن آن در EA FC 24 منطقی است. با این حال، این سوال که آیا این بازی برای گیم پلی و لذت کلی بازی مفید خواهد بود یا مانع از آن می شود، باید پرسیده شود. بیایید دریابیم که آیا VAR در FC 24 گنجانده خواهد شد و چه تأثیری بر بازی خواهد داشت – منفی یا مثبت. در نتیجه چنانچه به دنبال جواب سوال آیا EA Sports FC 24 دارای VAR به عنوان یک ویژگی جدید خواهد بود ؟ هستید با ما همراه باشید .

آیا EA Sports FC 24 دارای VAR به عنوان یک ویژگی جدید خواهد بود ؟

 هیچ تایید رسمی وجود ندارد، اما همانطور که هست، EA VAR را به عنوان یک ویژگی جدید در EA FC 24 شامل نمی‌شود، همچنین هیچ مکالمه یا اطلاعیه‌ای در مورد اضافه کردن آن به آخرین عنوان وجود نداشته است. با وجود گنجاندن ویژگی‌های گیم‌پلی مانند PlayStyles، Hypermotion V، دوربین داور جدید و موتور ارتقا یافته Unreal، VAR هنوز بخشی از احساس فراگیرتر نخواهد بود. EA همچنین تایید نکرده است که آیا بعداً پس از عرضه FC 24 در DLC یا Patch Notes قرار خواهد گرفت یا خیر. همانطور که توسط GINX گزارش شده است، EA ترجیح می دهد که بازی را از انتهای به انتها، با کمترین توقف ممکن حفظ کند. برخی از کات سین ها و انیمیشن ها در حال حاضر دقایق اضافی را هنگام بازی کردن اضافه می کنند. VAR فقط زمان صرف نکردن بازی و در عوض تماشای آن را افزایش می‌دهد، بسیار شبیه به یک عنوان RPG با صحنه‌های کوتاه.

آیا EA Sports FC 24 دارای VAR به عنوان یک ویژگی جدید خواهد بود ؟

VAR چیست؟

 برای کسانی که فوتبال تماشا نمی‌کنند اما از بازی کردن آن لذت می‌برند (که در مورد بازیکنانی که بازی‌های ویدیویی ورزشی انجام می‌دهند کمتر اتفاق می‌افتد)، VAR کمک داور ویدیویی است. هنگامی که بازی متوقف می شود برای کمک به قضاوت “بهتر” درباره تصمیمی استفاده می شود که احتمالاً در ابتدا راه را اشتباه رفته است.اگر تصمیم نادرست توسط داور مسابقه گرفته شود، تماس لغو خواهد شد. کمک داور ویدیویی بیشتر برای خطاهای داخل محوطه جریمه (تصمیمات پنالتی) و آفساید در موقعیت های گلزنی به بازی فراخوانده می شود.

 آیا VAR تأثیر منفی بر EA Sports FC خواهد داشت؟

 این فقط یک پاسخ بله یا خیر ساده نیست. این یک موضوع نظر و ترجیح بازیکن است. برای حالت‌های خاص بازی تک‌نفره، VAR جنبه فراگیرتری را به بازی اضافه می‌کند. با این حال، اگر تصمیمات بر خلاف بازیکنان ادامه یابد یا بررسی های VAR بیش از حد طولانی شود، بازیکنان ممکن است به سرعت خسته شوند و در نهایت کمتر از حد انتظار از بازی لذت ببرند. این یک بازی اضافی است که هیچ کس آن را از دست نخواهد داد، اما در عین حال، دیدن اینکه VAR به عنوان یک ویژگی در یک بازی ویدیویی فوتبال چگونه خواهد بود، جذاب خواهد بود. شاید بعداً، در آینده‌ای دور، آن را به عنوان یک گنجانده جدید آزمایش کنیم. در حال حاضر، کار فوتبال بازی کردن است و این راهی است که باید باقی بماند. برای اطلاعات بیشتر در مورد EA Sports FC 24، می توانید بخوانید: EA Sports FC 24 Trinity of Technology توضیح داده شده است .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *